Facebook briše objave?

Pozdrav, da li se nekome dogodilo da FB objava jednostavno nestane sa zida stranice nakon nekoliko minuta. Kada idem na uvide pa odaberem postove, također ga nema. Ako odem na Alate za objavljivanje i tu pogledam objavljenje članke… tu se nalazi… ali je reach skroz mali… skoro nikakav… Zna li neko u čemu je problem? Nisam dobio nikakve obavijesti o kršenju pravila, niti sam radio šta svjesno da doprinesem tome…

To je borba protiv fake news ono sto su pricali , jednostavno sistem prepoznaje vesti koje nisu sa smernicam fb i brise ih tj postaju nevidljive

Slab im taj sistem :smiley:

Meni je na svih 13 stranica stigla zabrana od 7 dana za postavljanje linkova u roku od 2 dana. Ovo mj se slicno desilo pocetkom maja, ali tada mi je otislo pola stranica, I kad je isteklo to radilo je sve normalno do juce

Šta je razlog toj zabrani?

Ne zna se, nesto u vezi objavljivanja linkova,ali ne zna se sta tacno

@Panda nisi jedini, i kod mene je isto…ne mogu objavljivat linkove do 21. , kako si objavljivao linkove, da nisi spamao, mene su izgleda grupe zeznule, nezz u koliko ih je dozvoljeno objaviti isti link…

Pa spama je bilo, to stoji, ali uvek je tako bilo I nije bilo problema. Evo jedan clan kaze da je stavljao 10 dnevno samo I da se njemi isto to desilo

Uh. Teška vremena za spamere. :smile: :o:

3 Likeova

Pa vidis I ko je stavljao malo objava I njega je ovo zahvatilo, ove poznatije nisu cimali nista.a ne zna niko razlog

Da prevedemo poruku FBa: " predji na IA ili odjebi sa FBa" :smile:

Brisali su iako su IA nekima , jednostavno ako sadrzaj nije u skladu sa smernicama oni brisu

A sadrzaj je copy/paste sa jakih portala, a njih ne cimaju :joy:

1 Like

Facebook se mjenja, to je tako, svi se sjećamo vremena kad nije bilo reacha, milina…kako se on mjenja tako se moramo mjenjati i mi u našem poslovanju i to je to, snalažljiv čovjek će uvijek naći rješenje :slight_smile:

2 Likeova