Facebook + CPA Metoda

Pozdrav drustvo,
Interesuje me da li se neko bavi facebook oglasavnjem + CPA metodom,
Ukoliko se neko bavi interesuje me koju metodu najcesce koristite da li pravljenje eventa tipa nagradne igre, ili na koji nacin najvise ubirate plodove.
Hteo sam da malo pokrenemo i ovu temu jer je izvrsna, znam ljude koji zaradjuju po 300-400$ dnevno placajuci reklame na fb, i koristeci content lock.
Pozdrav.

Vjerojatno ih ne znaš dobro, kada ti neće ništa reći o tome? :slight_smile:
(Pa da napišeš ovdje)

1 Like

Pa ko je rekao da ih znam dobro?
Treba se baviti Black hat oglasavanjem.
Najbolje niche za reklamiranje su turizam, adult, gym
Treba prikrivati Landing Page od fejsbuk kontrole uz razlicite plugine, jer facebook AD ne dozvoljava affiliate na sajtu to jest CPA.
I na ovom forumu ima dosta ljudi koji se bave ovim ali vidis da niko nista ne otkriva svi cute ko zaklani a ja cu malo po malo otkrivati kako budem ucio neke nove stvari.

Cepo sledeci put bolje cuti i ne pravi se pametan ako nemas nista pametno da kazes.
Pozdrav.

Interesantna tema. Ukoliko neko ima neke metode bilo bi lijepo da ih podijeli sa nama.

Evo ja mogu reci par stvari posto sam se bavio ovime a bavim se i dalje pomalo.
CPA ili CPI
Mreze koje su dobre za koristiti
(OGADS za CPI) - (CPAGRIP) za CPA.
Niche koje trebate raditi su, clash of clans, clash royale, hay day, pokemon go, i tako te popularne igrice, s’tim sto za ove igrice ne mozete placati fejsbuk oglasavanje bez cloackera jer ce te u suprotnom dobiti instant ban.
Cloacker koji mozete koristiti i prikriti landing page of facebook administacije je “FraudBuster”.
Evo primer kako landing page treba da vam izgleda: clashofclanfreegems.com
Free traffic sources: facebook grupe - pages, youtube video klipovi, quora, instagram.
ADS: Facebook, Bing, Adwords - UZ OBAVEZNO KORISCENJE CLOACKERA.

Ovde mozete naci landing page za svaku niche:
http://www.cpaelites.com/Forum-Niches-Tutorials-Downloads#_

Evo nekih gotovih LP:
http://www.cpaelites.com/Thread-GET-HQ-Unique-Clash-of-Clans-Landing-Page-Updated-version-Video-Proof-BANK-HAD?highlight=clash+of+clans

Pozdrav.

1 Like

Hvala, na savjetima i informaciji bit ce od koristi nekome sigurno.