Facebook ctrl + c skripta

ima li tko skriptu koja kad netko stisne “svidja mi se” da mu direktno pozove sve prijatelje?

tko god napravi takvu skriptu, dao bog da mu pozvali sve prijatelje da im plati svakom po litru najskupljeg viskija ok 500-600 kuna…

postoji javascript, lako ga je naci uz malo googlanja koji oznaci sve tvoje prijatelje kad ides na pozovi… to bi bilo najblize ovome sto spominjes…

X

Taj spam neće proći, nemaš ti kamo injectat taj javascript, možeš dati drugima kod da ga iskopiraju pa lako označe sve prijatelje, ali da automatski i pozove ne, a to je i čisti spam, ja bi takve slao u zatvor

[quote=“Kečko”]X

Taj spam neće proći, nemaš ti kamo injectat taj javascript, možeš dati drugima kod da ga iskopiraju pa lako označe sve prijatelje, ali da automatski i pozove ne, a to je i čisti spam, ja bi takve slao u zatvor[/quote]

a viđao sam po netu takvu skriptu i nije bas ni skupa, al sam mislio da je neko tu ima pa bih radje kod nasih ljudi kupio! inace kosta oko 15$! probaj googlat “ctrl+c fbml script” (bez navodnika), pa ces vidjeti!

takve FB fan stranice se brzo brišu, ne isplati se.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja