Facebook dodavanje prijatelja ( automatizacija )

Pozdrav,

Da li neko poznaje program sa sledecim mogucnostima, naravno da li je uopste moguce tako nesto naci.

Konkretno me zanima program koji ce mi omoguciti automatsko slanje zahteva za prijateljstvo. E, sada jako je bitno da postoji mogucnost odabira lokacije ( grad/drzava) , ( muskarci,zene) i eventualno obrazovanje.

Da li tako nesto postoji, i ako neko zna neki program koji nudi ove mogucnosti ili neki slican.

Takodje bi mi pomogao i program koji moze da sakupi takve ljude, odnosno linkove njihovih profila u jedan txt fail pa bih kasnije ja i sam mogao da saljem zahteve.

Facebook odma skuži to pa ti blokira slanje zahtjeva za prijateljstvo

Da li mozda znas neki program koji nudi ovakve mogucnosti? ili barem za prikupljanje ludi u txt fajlu pa bih ja kasnije to sam kliktao?

Isto to sam radia sa Jarvee programom, moras pazit koliko dnevno zahtjeva saljes, ja sam sla nekih 200-300 dnevno i nisam nikad ima problema

Citao sam o limitima i vremenima izmedju slanja zahteva i tkz odmorima. Jarvee ima mogucnost da dodaje ljude na osnovu lokacije? obrazovanja? i pola?.

Jarvee ima milijun opcija, tak da vjerujem da ima i to.

Naravno da ima sve to

Ukoliko jos uvek imas jarvee, da li bi bio ljubazan da mi uslikas deo gde se podesava lokacija,pol i te stvari. skinuo sam probnu verzijju da bih pogledao i nigde ne mogu da nadjem te opcije. Svuda je izvoz ljudi iz grupa/objava ili dodavanje ljudi koji su u grupama ili sa neke objave i sl. Ne mogu da nadjem filtere za lokaciju, musko/zensko,drzava