Facebook grupa - molim savjet

Bok :slight_smile:

vjerojatno ću u skorije vrijeme kupiti jednu facebook stranicu / grupu od jednog lika
e sada što ja sve moram poduzeti da nebi kasnije ja popushio tu grupu ?

znači pretpostavljam da me treba on postaviti za admina , što još ja moram poduzeti
da nebi kasnije on nekaj napravio ? (svakakvih ljudi danas ima).

dali nakon toga ja njega kao admina trebam obrisati ?

hvala

Neka ti stavi Managera, a ti ga njemu skini… I kome god da dajes neke ovlasti, nikad nemoj stavljat nikome Managera da te ne skine sa admina…

Sto se tice pitanja jel ga moras obrisati - i ne moras, samo mu skini managera, ako si se dogovorio s njim mozes mu ostaviti neki drugi admin role.

Samo Manager moze stavljati/skidati/mijenjati admin roleove…

Stavi mu da je content creator, time on može i dalje da objavljuje postove, ali ne može da daje i briše admine.

Osiguraj svoj Facebook racun, ako se logiras s drugog kompa da moras security kod upisati koji dobis na mobitel, inace postoji i sansa ako neko zeli da preuzme tvoj Facebook racun.

I za svaki slučaj stavi nekog frenda za admina da bude pored tebe. Bilo je slučajeva da facebook profil nestane preko noći…i da ti se to slučajno desi, mogao bi se pozdraviti i sa grupom.

Koliko plaćaš grupu i koju? Interesira me…ako nije za javnost, može PM :slight_smile:

hvala na odgovorima :slight_smile:

Da ne otvaram novu temu, nadovezat ću se ovdje.

Planiram kupnju FB grupe i zanima me na što trebam pripaziti? Konkretno, kako najbolje izvesti proces kupnje/prebacivanje ovlasti? Ima li Facebook kakvo pravilo u kojem stari admin može maknut novog admina u roku od npr 7 dana ili kad se jednom obavi zamjena admina priča postaje završena?

Ako je taj od koga kupujes grupu napravio tu grupu, neces mu moci skinuti admina…

jesi siguran u to? grupa je kreirana prije 2-3 godine

Siguran sam 100%, sad sam provjerio.
https://www.quora.com/Why-is-it-possible-for-administrators-in-a-Facebook-group-to-remove-the-creator-of-that-group
Tu kaze da mu je moguce skinuti “creator” status samo ako napusti sam grupu, nikako drugacije.

Najlakse ti je testirati, napravi ti sa svog profila novu grupu i napravi lazni dodaj admina i probaj sa tog laznog maknuti sebe.