Facebook ili Instagram promoviranje videa

Pozdrav svima od novog clana ovog foruma.

Otvorio sam novi youtube kanal za strano trziste, imam 8 subscribera :sweat_smile:… Trenutno sam postavio jedan video na kanal, na kanalu je sadrzaj koji sam izradujem… Videi ce ici svaki ponedjeljak. Zelim malo pogurati kanal s besplatnim reklamiranjem( placat cu reklame, ako bude potrebno, kada budem imao barem 10 videa na kanalu).
Koja je bolja mreza za reklamiranje Facebook ili Instagram ili mozda neka treca opcija?

Hvala svima unaprijed,lp

Najbolje ti je da ides preko AdWords reklama.

Pita za besplatno reklamiranje. Najbolje su ti grupe na FBu i youtube seo.

Hvala obojici na odgovoru… Adwords cu koristiti kada budem imao vise sadrzaja na kanalu, a za pocetak cu probati s facebook grupama.

Moja greska, ali svakako je ovo jedan od najboljih nacina. Insta je neupotrebljiv jer nema linkova, FB reze reach za ovakve objave.

1 Like

Saznao sam da se preko reddita moze dovesti jako puno pregleda na youtube video, pa me zanima ima li netko iskustva s reklamiranjem na redditu. Jer sam gotovo siguran da ne smijem samo polijepiti link na puno postova. A i ako smijem vjerujem da ce biti vise dislikeova nego likeova na videozapisu :joy:

Reddit je jako zahtevan i slozen za promociju. Post sa linkom mora ultra prirodno da izgleda da bi ga progutali. Da moze da donese brdo pregleda moze, a moze da donese i ban :slight_smile:

Hvala na odgovoru, onda se ipak necu upustati u to.

Mozes da probas, ali se potrudi muski da to izgleda dobro. Neka ti svaki 12-15 post bude link. Ukljucuj se u diskusije, skupljaj karmu pa tek onda kreni u malim procentima da postujes linkove. To je jedini nacin na Redditu.

Hvala na savjetima, trenutno nemam vremena za toliko aktivnosti jer puno vremena trosim na content. Probat cu za par mjeseci, ako se do tada nesto ne promijeni. :smiley: