Facebook kampanja

Napravim novu kampanju, stavim limit 1$ dnevno /30 dana)

Stavio sam CPM 0.4$ per 1000 impressions i pod All Campaigns mi piše Max Bid 0.04$. To je ok, sada odem na Billing i vidim ovo na slici. Ovo 30$ sam ja stavio. Nerazumjem ovo što piše 50$. Pa ako netko zna slobodno postajte.

https://www.facebook.com/help/216554335035827/

hvala :slight_smile:

U kojem roku ti fejs verificira oglas?

Neznam, ja sam čekao i zaključali mi account. Pisalo mi je da se logiram sa 1 od 2 prijašnja uređaja smartphone/tablet što sam i učinio, ali uzalud. Sada sam im poslao sliku osobne i nadam se da će mi otključati account dok se probudim. Vjerujem da verificiraju u roku sat vremena, jer su u tom roku mene blokali, 100% jer se razlikuje ime/prezime na fejsu i na kreditnoj :confused:

Obično unutar 24 sata.

Meni to djeluje kao vječnost. Nema oglas istu “težinu” kada prespavam :frowning:

Večernja kreativnost. Napravi ga onda rano ujutro pa do navečer možda bude odobren :slight_smile:

Takav se oglas još nije rodio :slight_smile:

Da vas pitam vidim da imate iskustva sa tim, sto vi mislite ranije sam postavljao temu mudrovalo se ali nitko nije dao konkretan odgovor, koliko otprilike za 100 $ moze da se sakupi lajkova, po vasem iskustvu, unaprijed sam zahvalan ekipo!

Sada je 2:20 i vrijeme je za mudrovanje.
Za 100$ možeš otprilike dobiti 0 lajkova. A možeš i 100.000 lajkova.
Što imaš bolji sadržaj to će više ljudi lajkat tvoju stranicu.

Nije isto potrošiti 100$ na novu stranicu ili na stranicu koja postoji par godina i ima već velik broj lajkova.

Ovisi i o jeziku stranice. Ako si na ex-yu imaš ograničenu publiku jer samo cice-guzice prolaze bez pitanja.

Eh, i sada ono pravo.
Na početku sam priče za 5 $ uspio dobiti i po 50 lajkova. Pričamo o pravim ljudima.
Sada za 1$ uspijem dobiti 2-3 lajka.

Sigurno je da nisam expert za FB oglašavanje i sigurno je da mi primarni cilj oglašavanja nisu lajkovi. :slight_smile:

Malo sarkasticno ali dobro :slight_smile: kao sto i sam rece vrijeme…okolnosti i sta vec ne. Ono sto mi treba je lajkovi stranice pravih ljudi iz dijaspore nase, hr i bosne. Ovde jedini problme je vodit se racunicom stranica postoji 5 dana i vec ima oko 903 lajka pravih ljudi nase dijaspore i domacih naravno a stvar je u tome sto je stranica ozbiljnog karaktera nema cica i tih stvari, tako da ljudi dosta komentarisu i lajkaju postove npr desilo se 900 lajkova talk about 1400 sto je nevjerojatno ! zato me interesovalo koliko bi 100 $ donije lajkova jednom recju malo da ubrizgam jos ljudi na jednom mjestu, nadam se da me kuzis. Lijep pozdrav,

Glupo pitanje, što imaš od toga?
Imaš li neke koristi ako imaš 900 ili 9000 lajkova?

Ako imaš koristi onda sa targetiranom kampanjom i dobro složenim oglasima se može puno napraviti.
Ja sam na početku oglašavao samo postove ljudima koji su lajkali. Sada sam prešao na prave oglase i malo me zeza vrijeme verifikacije. Postovi se odmah oglašavaju.

Najbolje ti je prvi idući post za kojeg procjeniš da je kvalitetan promovirati sa 5$. Vrlo brzo ćeš moći izračunati koliko lajkova dobiješ za 100$.

Vruće informacije… Jedan oglas je za 1 $ donio 2 lajka, drugi oglas je za 1 $ donio 4 lajka.

[ Da vas pitam vidim da imate iskustva sa tim, sto vi mislite ranije sam postavljao temu mudrovalo se ali nitko nije dao konkretan odgovor, koliko otprilike za 100 $ moze da se sakupi lajkova, po vasem iskustvu, unaprijed sam zahvalan ekipo!]

Meni otprilike bude 100 lajkova za $5.

Moje iskustvo je da jedan like košta otprilike 1 kunu oglasa (target Hrvatska). 100$ 500 likeova. E sad puno zavisi od reklame, teme, targeta tržišta, količine lajkova trenutačno.

? . . . .

Nudim nove lajkove na vašim stranicama.Želite 100,200,1000,2000 novih fanova? Kontaktirajte me =)
Više info na [email protected] ili putem privatne poruke .
Pozdrav

maestro67 misliim na početni broj lajkova. Nije isto ako se oglašava stranica sa 200 ili 5000 lajkova. Moje iskustvo je takvo da ima dosta klinaca koji lajakaju sve što vide na reklami. Al nakon 1500 lajkova se obično takvi prorijede. To baš i nisu poželjni lajkovi jer samo troše novac, a jedino su dobri za hvalit se brojem lajkova. Al sve ovisi što želimo postići s reklamom i što nam je cilj.

maestro :slight_smile:

Koliko znam CPC ne ovisi o broju lajkova - tako da stranica s 0 i ona s 100 000 lajkova imaju jedanak CPC - koji ovisi o konkurenciji, jer veći bid ima prednost kod prikaza. A sasvim druga je priče broj osoba koji skinu svoj lajk nakon što im se ne sviđa stranica i sl.

Što bi u teoriji bilo 1lipa=1 lajk ukoliko nema konkurencije.

Ili se varam?