Facebook marketing!

Ako moze i meni PM sa detaljima

I meni ako može. Hvala.

Meni se javi porukom kad stigneš imaš moj broj :wink:

Posaljite vise informacija.

Svima poslan info na PM :slight_smile:

Još uvijek aktivno! Do sada obavljeno 10+ suradnji! :slight_smile:

BUMP :slight_smile:
Obavljeno još nekoliko suradnja, neke još u tijeku! :slight_smile:

Lijep Pozdrav.Ja sam zainteresiran za povećanje lajkova, imam facebook stranicu,tema su igre-evo linka https://www.facebook.com/pages/Need-For-Games/207096399444883?ref=hl za uzvrat dajem,status mogućnost uređivanja stranice. Hvala :slight_smile: Javi se u inbox facebook stranice.

Korisnik (d​1namic) Posteno odradio svoj dio posla. Nastavljamo dalje sa narudzbama. Preporucujem svima, ocjena cista 10-ka

1 Like

Također pohvale natrag ka @NedimBA koji je uredno platio prije nego što sam ja odradio posao! :slight_smile:

Moze detalje i cijena na pm.
Hvala.

Poslano sve na PM :slight_smile:

Može i meni detalji na [email protected]? Hvala

Poslano sve na email :slight_smile:

Moze li i meni ponuda na mail?

Moze ponude na pm.
Hvala.

Poslao sam vam na PM. :slight_smile:

Dosta Vas mi se je javilo na PM, pa sam im poslao što konkretno radim. Uz to, odlučio sam proširiti “uslugu”.

  • Od sada i održavam vaše Facebook stranice sa preko 50k likeova. Objavljujem određeni broj postova zabavnog sadržaja ili sadržaja vaše FB stranice, a za uzvrat objavljujem i jedan ili više postova sa linkom svoje web stranice. Ovisno o broju postova koji postavljam na vašu stranice (slike/statusi/poveznice) ovisi broj linkova ka mojoj web stranici. Zainteresirani javite se u inbox. Ovo je prilika da besplatno podignete aktivnost vaše stranice.

Još uvijek aktivno!!! :slight_smile:

Interesira me Vaša usluga ako možete poslati detalje s cijenom, načinom rada i nekim primjerima na PM [email protected]

Hvala ti