Facebook mi ne dozvoljava da nista objavljujem

Ovako ljudi imam problem ozbiljan.
Sta god da pokusam objaviti na fb stranicu il na neku grupu fejsbuk me automatski blokira na 5 dana iako nije nezeljen sadrzaj objavljujem kolace, medicinu itd itd.
Zanima me u cemu je problem, jel se netko susrecao s time ?

Pozdrav

Smanji spam. Nemoj govoriti da ne spamaš a radiš s receptima.

1 Like

Blokiran si zbog sumljivi aktivnosti računa. Moguće da si “Spamovao” ( a sigurno si) ili objavljivanjem sadržaja zaštićenim autorskim pravima…

Jel spamom nazivas ako objavim 1 objavu dnevno na grupe ?
Radi jedne objave oni mn stalno jb u zdrav mozak

Menjaj profile, linkove, IP adrese, zavaraj trag. :grinning:
Dozvoljavaš da te hebe neki tamo algoritam.

1 Like

koji si ti nindža, kad ti flagaju domen možeš se slikat

1 Like

Da, to moze biti spam, ako objavis u recimo 8 grupa i svaki put te 3-4 grupe prijave za spam, osim ako to nisu tvoje grupe.

Ljudi radim sa sajtovima od 2004 godine, imam adsense, 4 fb stranice i na njih dnevno objavim nekada i po 40 clanaka, nikada nista nije bilo od strane Facebook-a. Radite posteno i tesko da se moze nesto desiti.

1 Like

Druže, imam preko 10 FB stranica, 5 profila, i radim pošteno pa opet imam problema sa FB.
Više puta sam dao neke korisne savete pa su me prijavili za spam.
Bolesnika na FB koliko hoćeš.

1 Like

To su ljubomorne i zavisne osobe koje su navikle da budu paraziti, krpelji na nečiji drugi račun, dok mi koji radimo smo im trn u oku.
Također imam dosta fan stranica, profila i grupa, radim sama, ali dešavalo mi se da mi stoka prijavi vlastite profile da ne mogu pisati u vlastitoj grupi, i uopće nije spam, radim i skačem ko majmun dok neki krpelji se lijepe za druge zbog koristi.

1 Like

Jel su to ti recepti? :smiley:

1 Like