Facebook ne dozvoljava promjenu imena stranice. Javlja pogrešku

Facebook mi ne dozvoljava izmjenu naziva facebook business stranice. Radi se o stranici lokalne pizzerije koja se nalazi u sklopu trgovačkog centra Redirecting...

Kada pokušam promijeniti naziv samo mi iskoči prozor s potvrdom i kada potvrdim izmjenu pojavi mi se poruka “došlo je do pogreške …”

Napomena: Vlasnik stranice nije u početku odabrao korisničko ime, odnosno nije ga kreirao.

Meni se to par puta desavalo, ali sam sve preko mob pokusao, na racunaru uredno promjenim.
Samo jednom cini mi se moze, ako ne moze ni tako skinem na mob onaj puffin preglednik i preko njega promjenim

Ja sam sve pokušao na računalu, ali neće. Malo sam googlao i vidim da ljudi imaju sličnih problema. Navodno Facebook onemogućava drastičnu promjenu imena zbog toga da se korisnici ne dovedu u zabludu.

probaj preko mobitela preko onog puffin preglednika, ako nije mjenjano mora moci, takodje ako nisi probao, probaj da na mobitelu ukljucis “dextop” pregled kao na racunaru, probaj skinuti ako koristis pravu aplikaciju skini fb lite

U koje ime pokušaš promjeniti? Da nema neki simbol ili velika-mala slova. Imaju oni neka pravila oko toga, prije nije moglo da budu sva velika slova, pa su uveli da može. Stalno nešto mjenjaju, možda imaju sad neka nova pravila.

Morate imati korisnicko ime, mislim da se nakon 1k pratilaca moze napraviti, pa samo refresh stranicu i onda probajte, nekad pusti tek nakon 7 dana od stvaranja korisnickog imena

Pokušavam promijeniti u normalno ime bez simbola

Dodao sam korisničko ime i pokušao opet promijeniti naziv stranice, ali neće.

Ne ide niti preko mobitela.

Stranica inače ima oko 1700 lajkova Restoran-pizzeria "Ivanovic" - Startseite - Livno - Speisekarte, Preise, Restaurant-Bewertungen | Facebook. Ime koje bi želio staviti je “Prodajni centar Ivanović”

mislim da je to prevelika razlika u imenu, vjerojatno zato ne prihvaća promjenu imena.

Čitao sam po forumima da je i to moguće. Druga opcija koja mi preostaje je da napravim novu facebook stranicu željenog imena i onda da spojim te dvije stranice.

međutim kod druge opcije, ime stranice isto ne smije biti pre različito.
mada nema nekih pravila, jer sam vidio stranice koje su uspjele drastično promjeniti ime.
kako? doista ne znam.

Za nekoliko dana, posto ste tek napravili korisnicko ime, preimenujete u Centar “Ivanovic”, pa nakon 7 dana preimenujete u Prodajni Centar “Ivanović”,sa ili bez apostrofa - zavisi kako dozvole.

Nisam čitao mišljenja ispod, ali pokušaj u imenu ostaviti što više riječi koje jesu trenutno i mijenjaj svakih 14 dana.

znači nema ograničenja koliko puta mjenjaš ime ?