Facebook ne dozvoljava promjenu imena stranice

Jel se susreo itko kad sa ovim problemom?

Pokušao sam promjeniti ime svoje fb stranice i nisu mi dopustili, pa sam onda im poslao mail da se na stranici nemjenja išta osim što će novi naziv stranice im još bolje objasniti o čemu stranica govori i dobio sam ovaj odgovor:

Ne možemo ažurirati naziv vaše stranice jer izgleda da naziv koji ste zatražili nije u skladu s našim smjernicama za nazive stranica. Naziv koji ste zatražili upućuje na to da se predmet vaše stranice promijenio, što može zbuniti osobe kojima se sviđa vaša stranica. Zahtjevi za promjenom naziva stranice koji nisu u skladu s našim smjernicama obuhvaćaju promjene koje mogu zbuniti korisnike (primjerice, preimenovanje stranice „Volim New York“ u „Volim San Francisco“). Zahtjevi koji su u skladu s našim smjernicama obuhvaćaju uklanjanje opisa iz naziva stranice (primjerice, preimenovanje stranice „John Smith, trener“ u „John Smith“). Da biste postavili novi zahtjev za promjenom naziva stranice koji je u skladu s tim smjernicama, idite na odjeljak Informacije na svojoj stranici, kliknite stavku Informacije o stranici u lijevom stupcu pa kliknite Uredi pokraj naziva stranice. Dodatne informacije o promjeni naziva stranice potražite u Centru za pomoć: https://www.facebook.com/help/271607792873806/?ref=cr Ako mislite da je naziv koji ste zatražili u skladu s ovim smjernicama, možete od nas zatražiti da ponovno razmotrimo odluku tako da odgovorite na ovu e-poruku ili tako da ponovno otvorite slučaj u odjeljku Podrška za stranicu u postavkama stranice. Hvala,