Facebook Newbie Pitanja

Moze mod promjeniti naslov ali meni ovo zvuce kao newbie pitanja na koja vjerojatno svaki duzi korisnik fanpagea znade odgovor. Pa eto molim vas pomozite.

Jel mogu korisnici fanpagea dodavat svoje postove, pa ih onda ja samo pregledam i objavim? Jel to moze? Ljudi mi salju neke svoje postove ali to mi dodje u inbox i onda ja tamo odgovorim i potvrdim ali taj post nije vidjen nigdje, pa ajde mi pomozite jel takvo sto moguce?

Imas opciju da dozvolis postove na page, ali oni onda idu sadesne strane nisu na glavnom zidu stranice. Ali ti mozes da ga sherujes na glavni. E sad koliko je to dobro. Ja koliko sam provalio bilo kakvo sherovanje na page unistava reach, bilo to sa druge stranice, sa postova posetioca itd.

To zašto ti pitaš ima u grupama, da odobravaš postove od članova, na stranicama nema to koliko sam ja upoznat, na stranicama ima zid na kojeg članovi lijepe objave ali to nije vidljivo na feedu od stranice…

Znaci najbolje je onda nista ne sherati da imam visok reach?

naprimjer ljudi mi salju slike, i kako da ja sad te slike dodam na fanpage feed, odnosno da se vidi svima koji dodju na fanpage. jel se to moze? neraumijem sto ce mi da mi salju slike, da ih ja sam gledam? Ne kuzim tu opciju bas.

Pa ti je skini pa je onda okaci i napisi ko ti je poslao.