Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

također i kod mene na stranici od 127K, reach za link jucer oko 10K, danas evo jos manji 4-5K…

Sta bi od ovoga ja nisam upratio da je postavio to sto je obećao :slight_smile:

Što mene pitaš, pitaj autora :smiley:

Sta je obecavano? csacdsv

Katastrofalno, svaki dan se probudis i razmisljas z akoliko su smanjili hahaha

No evo jedne dobre opcije, ko ima grupe. Ja sam je tek danas skuzio, vjerovatno ovih dana ubacena, nisam prije vidjao. Dodali su ako vam je linkan page sa grupom, mozete pozvati one koji su lajkali stranicu da udju i u grupu…sto je za mene mnogo dobra stvar.

Kontam mozda si u toku :slight_smile:

Cupo to ima vec 2-3 meseca sigurno. Ja koristim to aktivno i nije lose. :smiley:

Daj screenshot te opcije, neznam di je.

isp

Gdje ubacujes prijatelje, odmah ispod…

@Aleksandar.Innsbruck ja tek jucer vidio, odlicna stvar.

1 Like

A kak onda idu postovi u grupu, ako stavis na stranicu automatski se stavi i u grupu ili moras rucno? I jel onda kad postas u grupu pise kao da je stranica objavila?

Rucno, ali ima sad i opcija da postavis postove za drugi dan ili kad vec hoces kao na page. Objave idu kao stranica, ono sto je dobro slike npr kasnije mozes raditi invite da ti lajkaju i page, ako vec nisu…

2 Likeova

Likovi da ne otvaram novi topic šta ćrmo sa GDPR, jel ima ko šta konkretno, jel se mora mijenjat uslovi koristenja i polisa privatnosti, jel ima gdje sta konkretno objasnjeno na balkanskim jezicima, da nas i google na stuče ko i facebook :slight_smile:

Pogrešna tema druže. Ovdje pitaj :wink:

Da li se sta popravilo kod vas, kod mene i dalje mrtvara. Nemam više nikakve ideje sta da radim. Ako neko ima neku caku molim da podijeli :slight_smile:

Isto slabo… Do nedavno po preko 40k dnevno… ovih dana jedva po 20k

OBJAVIM SLIKU I IMA 2000 RIČ, pa to nema nigdje osim kod mene. Slike inače extra prolaze sa brukom lajkova i komentara. Ovo mi nema smisla nikako :frowning:

Znači u aprilu je upolovilo a zadnja dva dana je i to prepolovilo sad mi se ovo jednostavno više ne isplati ako ostane ovako :frowning:

lijepo vrijeme, ide ljeto, ljudi izlaze vani, manje su za računarom … pad preko ljeta je očekivan kod mene evo već treća godina :smiley:

1 Like

hahahahahahahha kakvo crno ljeto, robot nastiman na algoritam ne utice na to ni da gole zene hodaju svima ulicom…

Inace penchy minimiziran je reach na slikama, i minimziran organski rast stranica. “Plati pa se klati…”

Organski rast stranica je skroz umro kao i sve objave. Očito su ghostali stranice, niš mi nije više jasno očiti to rade potajno na mala vrata.

Inače stranice su mi imale rast i do 10000-15000 tjedno, sad je palo na 1000 tjedno.

1 Like