Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

To je već druga stvar, ali nažalost više viđam one objave lajkaj pa će fb dat dolar po lajku i te gluposti, ili onak na stranici o vicevima počnu stavljati slike beba i kao adminka rodila i lajkajte za podršku i kojekakve gluposti. Ako je stvarni članak za pomoć to podržavam.

Iskreno se nadam da je tako kako kažeš.

Procesljaj malo temu, postavio sam i par SS-ova… dosta ljudi reportovalo probleme, bas one koji bi dovodili do ovakvog dometa… jbg nije bilo nikakvog updejta pa da nas odjednom sjebe

Ja sam večeras primjetio neki porast, izgleda da se vraća sve na staro polako. Kakva je kod vas situacija, ima li napretka?

Ja sam samo slike… Jedna slika malo bolji domet- 4,500 i 600 lajkova sto mi je opet malo nezgodno s obzirom da na taj broj lajkova kontam da bi biiti malo bolji domet… jedna slika prosla dosta losije od prosjeka, jedna prosjek… Tesko reci…

Kod mene se na linkovima veceras primjetio neki napredak, vise u odnosu na slike

Kakva ti je posjeta u odnosu na juce? je li se vratilo na staro, ili samo mali rast

Mislis na ukupan reach ili posjeta na clanke?

EDIT: Sto se tice reach-a, podigao se malo u odnosu na jucer i jutros, takodjer i posjete na clanke, takodjer i eCPM, nadam se da ce ovako nastaviti

Mislio sam na clanke… Ako se ne varam, ti si govorio kako imas oko 30-40k pregleda dnevno, pa ti je onda palo na nekih 10-12k u ona tri dana

Kod mene i dalje sve mrtvo, al je bas cudno evo 3 dan isti broj pregleda i ista zarada koda je neko nastimo sve ovo. 13.000 i kusur gore dole desetak evo treći dan. Ovo mi nikako nema smisla :frowning:

EDIT: Znači trenutno imam 6500 pregleda a s obzirom da je 19 sati danas necu imat ni 10.000 pregleda :frowning: Situacija jos ide na gore kod mene :frowning:

Ista situacija i kod mene, ubedljivo najgori dan od kad radim…Nikad manje nije bilo…

Nije ni kod mene “slava” od sinoć dugo trajala, ponovo je danas palo…

Ovo bi trebala biti pozitivna stvar ovdje:

I ja sam imao ovakav problem na drugom nalogu… Dosta se ljudi zali na ovo… Tako da se nadam da ce ispravit.

Dobro je sto i pitanju nije novi algoritam engo samo problem sa serverima

Ali je fazon sto je to uglavnom za strano područje, a ne za exyu publiku, to je ono sto je meni interesantno, jer kod mene sve stranice najvise broje exyu publike, zatim dijaspora…

I mene je zahvatilo… Tako da to i ovdje zahvata samo sto se kdo nas korisnici ne zale :smiley:

Žao mi je što je i tebe to zahvatilo, ali lakse mi je sad kad to cujem haha :smiley:

I mene je takodje zahvatilo…domaća publika. Eto da ti bude još lakše :wink:

ma ima nas dosta Tech… jbg ja kad sam vidio bas sam popizdio, kontao da ili me je fb odjednom sjebao ili je oznacio sajt kao spam il tako nesto… ovako kad vidim da vecina ima probleme znas da ce se nesto rjesit :smiley:

A ja sve nesto mislim da nije to problem…Iskreno bas bih voleo da je ovo o cemu vi pisete, ali se plasim neceg drugog…
Mene ovo debelo kosta, za svega nekoliko dana aprila, pad impresija plus ovaj reach…Bas bas debelo…

Nezz da li je neko od vas imao anketu danas na fb-u, raspituju se o sigurnosti na fb-u i lažnim profilima?