Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama (kada su u pitanju postovi vezani za sajt)

Kod mene je tako od početka mjeseca katastrofa cpm, samo je jedan dan bio na 1.3, danas je 0.52

50% off…A meni tako od pocetka meseca. Ali dobro, teramo dalje, par dana luftiranja od Facebooka pa idemo dalje dok moze :smiley:
(ode dnevno od 50-70$ :gun: :crazy_face: )

Baš je sranje, ipak je na FB-u više od 50 miliona biznis stranica, valja njih sve ubacit u news feed…

Ne znam zsšto ne naprave algoritam kao na insta, da izbacuje postove od onoga koga često lajkuješ a svaku treću objavu da ubace slične njima

Pa algoritam tako i funkcionise, samo sto ti daje da vidis slike i video snimke a linkove sklanja :slight_smile:
Meni je procenat klikova na link u odnosu na reach 10-15% prosek a neretko ide i na 20%, ko god radi FB zna da je ovo ekstra procenat, ali dzaba kad rezu zadnjih dana. Ali zato slike idu u PM…

hehehehe. Zanimljivo :smiley:

Pričekaj malo dok se na instagramu prikupi još raje :smiley:

Isto ce napraviti kao i sa fb. Ne znam da li se sjećaš prije 4-5 godina kako je dobro išlo sa stranicama :smiley:

ja se sjećam, i gifova i svega kasnije :smiley:

za 24 sata sam pomoću gif spam i like jack scripte skupio milion lajkova :smiley: ehhhhhh

Kad bi ikad stavili linkove hladno bi i algoritam otisao na 1% doseg…Bandit zidovski.

Šta je ovo ne vjerujem… U posljednje vrijeme svi me kontaju i slazu se sa mojim mišljenjima…

Prije godinu dok sam ovo isto pisao hejtali me xD

Pisao si sa pogrešnim ljudima :smiley:

Da je da je domet normalan… @Jeronimo034 Ajd kad krenes opet s linkovima javi kako domet ide :smiley:

Meni je domet na slikama danas onako- ok… ne djeluje mi normalno kao inace… Sura cu probati 2-3 linka da vidim kako ce ici

Meni su na najvecem ubili domet i na slikama i na poveznicama, zadnjih 5 dana cak x10 ovo mi se nikad nije dogodilo.

ja od jutros isti problem imam

Također su mi ubili sve pageve, uzas…facebook je najveci scam svih vremena.

Navuci ljude da investiraju, da trose novac, izvuci sumanutu kolicinu novca iz ostatka svijeta od naivnih korisnika, a onda napravi false flag politicku diverziju i opravdaj ukidanje svega za sto su ti drugi placali.

Nego sto planirate dalje?

Domace ili strano?
I jesu li ti ubili i reach na linkovima? Pitam posto si juce pisao da ti je reach ok na linkovima.

Ja nevjerujem da je ovo nesto trajno. Vjerovatno neki algoritam. Dalje planiram uzet konobac i vjesat se… hahahahhahah

Kod mene je domace. Reach na slike i videe ide normalno al na linkovima katastrofa

Ja dva dana nisam stavljao linkove, danas cu da pustim 2-3 cisto da vidim situaciju.
EDIT: Jedan sam pustio pre 10 min i koliko vidim solidan broj ljudi je na sajtu za sada.

De molim te ako ti ne bude problem veceras da pises kako si prosao i jel se poboljsalo da znam sta mi je ciniti, hvala unaprijed