Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Čupo sa madagaskara, tebe ocigledno ne vole :joy: sve to mafija. Ulozis 1000e u stranicu da bi je napunio fanova i onda te banuju ili uniste stranicu kao tebi ovo, i onda budi pametan… Posle im djavo kriv kad ih terorisu po YouTubu, nece ni ovi daleko. :blush:

A logicno, necu postavljati od prosle godine…

38
drugi page od 13.04 krah…

Ma @Aleksandar.Innsbruck tjeraj ih u pm, srecom od mene nisu dobili centa :joy: Nadam se da ce kakav crni senator, onom zvalji zabije prangiju od 27cm pa da podeblja onaj jastuk kad bude sjedio.

Google=Bog

1 Like

Meni danas katastrofa :confused:

Ovo opet izgleda kao onaj problem sto je poceo drugog aprila… a radilo je par dana sve ok

I kod mene ista stvar, bilo ok a danas je bas katastrofa. Ista stvar ko i na početku aprila. 15-og se sve vratilo na normalu sa pregledima i ričom i onda od 15-og opet sve nizbrdo. Sa 38.000 pregleda 15-og sad sam opet spao na 12.000. Uništi nas Zukeberg :frowning:

E znaci tako je i kod mene… Vidim da je i nekim drugim tako…1-2 paril ok… pa nagli pad nekoliko dana… Pa se oko 15 popravlo i islo neko vrijeme ekstra… i onda opet ovaj pad.

Zanimljivo da sam primjetio da se opet ljudi zale a istu stvar kao i drugog aprila- znaci da fb ne loadira dobor newsfeed, pa vjerujem da je veci dio problema u tome… cak su npr danas i mnogi imali problema sa buisness managerom. Vjerujem da je ovo djelomicno zbog silnih updejtova koje FB trenutno implementira nakon onih skandala i odgovaranja pred kongresom

A sve po našim leđima :frowning:

A mislim da tu otprilike generalno svi osjete…

Juce nisam linkove stavljao jer sam imao problem sa programom za psotavljanje… Ali danas jesam… U ovom trenutku jos nemam vise pregleda nego sto sam imao juce kad nije bilo linkova :smiley:
Ovakvo stanje:

Koji program je u pitanju ako nije tajna :slight_smile:

kuko.io ccccccccccccccccc

https://developers.facebook.com/status/dashboard/

Na FB mi se pojavilo na Newsfeed “Top posts Across Facebook”. Sad na newsfeedu imam samo prvi post od nekog prijatelja, i onda krece koliko god scrollovao lista kojecega sto nema veze sa mnom nit mojim lajkovima.

Kako ukloniti to i vratiti na staro?

Može slika da vidimo kako izgleda?

Vratilo se danas u normalu.

edit: nije
samo sam imao vise statusa od prijatelja i onda kad je izmotalo to opet mi pokazuje top posts :smiley:

Evo print screenovi:

Znaci cim odskrolam 2-3 statusa pocne mi listati ovako neke nepovezane stvari. Nit citam nit sam lajkovo ovo nit me zanima. Sve neke top lajkove sa balkanskih pageva ali i sa stranih nakon par refreshova.

Kad odem na Most recent opcije na Newsfeedu prikaze mi normalno, ali cim refreshujem facebook ili zatvorim pa udjem nanovo krene isto Top sranje.

Lici na explore feed.

Vjerovatno ubacuju novu opciju gdje ćemo pronaći nove stranice po našem ukusu, mada je to teško prilagoditi za naše govorno područje.

Tu ce biti najbolje platise i njihove stranice haha…inace kod mene to ima takodjer 10-15 dana, a cudo li nijedna moja tu ne zavrsi hehe…

Inace ubijena mi je jos jedna, reach sa 20k na 1k…

tako je bilo prijatelju mog oca prije mjesec dana … zove čovjek kaže de dođi neke mi rakete po fejsbuku majku im ■■■■■

više ne zove izgleda da je nestalo

Kod mene i dalje ista situejšn :slight_smile: Rič 0 bodova, 70% losije od marta. Bojim se da su uštimali algoritam i da će ovo ostat ovako kako je :frowning:

meni je bilo i gore i dole… tako da se nadam da je neki bag… u jednom trenutku se fino ispravilo i islo 3-4 dana