Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Facebook reach mi je skroz u šturcu. Više me brine što dalje cijeli web biznis je nekako postao previše nestabilan zbog google-a i facebook-a.

Možda najbolje krenut u izradu aplikacija za mobitele, to bar sam kontroliraš sve.

1 Like

I kod mene se popravilo do 15og a onda od tada ponovo sve nizbrdo. Nije loše kao sto je bilo na početku aprila ali nije ni puno bolje. Kontam da je to možda to, konačno su ustimali algoritam i ovako ce da ostane do kraja. Do ponovne neke promjene, na gore naravno :disappointed_relieved:

Kako stoje stvari kod vas? kod mene skroz sve propalo :confused:

700,000 fan page, u 10 minuta samo 80 lajkova na slici…

znam da ovo nije tema za to… ali sada sam umalo razbio laptop zbog FB

Sastavljao sam kapmanju sat ipo vremena, sve uštimao na maks… ima 15 min čekam “spremi…” da se učita, a znam već sada da se neće učitati i da ću morati sve ponovno.
Toliko bugova ima ta šugava web stranica Facebook da je to za plakat.

1 Like

Isto ocaj…To je taj stop sto su ubacili, objava krene i samo je stopiraju. Kako sam primjetio dnevno uvijek ih nekoliko tako stopiraju, pa nekoliko prodje. Samo je obrisi i opali novu.

Ocajno je …kako god.

Kod mene idu slike odlicno, ali dzaba kad ne stavljam linkove jer nemam vise IA…

Meni su 10 dana nakon što sam primio novac od IA poslali mail da mi je novac na putu haha

1 Like

I kod mene i dalje ni blizu kao što je bilo, 40 - 50% manje pregleda, rič katastrofa :frowning:

Pokušaj promijeniti termine objavljivanja. Pretpostavljam da imaš neku shemu po kojoj objavljuješ i svaki dan u isto sati izlaze objave. Ako je tako, onda pokušaj malo promiješati i poigrati se sa terminima.

Meni je bio taj problem i ja sam to uradio i malo je bolje bilo, a sada se sve vratilo kao što je i prije bilo.

Objavih testa radi jedan link u 6 danas (nije IA) i kod mene i dalje lepo radi, za sat ipo ovo su rezultati. Inace po GA konstantno ga drzi na 60-80 ljudi na sajtu.

Meni je neki roblem danas i juce…

Jedan mi je isao u 6 i jedan u 8, s’obzirom da su random clanci, kod mene ovo radi ok koliko vidim.



Zarada do sada na ova 2 clanka 5$ Adsense, a da je IA bilo bi laganih 10$… Mora da resim taj IA u skorije vreme…

kod mene i dalje sve mrtvo, nemam više ideje. Probo i promjenu vremena, probo rjeđe da redam postove, nista ne pomaže. 3 stranice ko 3 ku…ca ni zašto nisu :frowning: Na stranici od 131.000 ljudi rič 3-4000 i po 20-50 klikova na poveznicu. Bolest

2 Likeova

Meni se malo poboljsalo, al opet ima nekih postova koji zavrse sa amanje od 1000 domet, jednostavno nekako ne prirodno, kao da je bug neki u pitanju…

Meni članci idu ok ali reach na slikama su jedno 50% smanjili.

2 Likeova

Koliko imaš lajkova na jednoj takvoj stranici? :smiley: Uh kad se sjetim prije dvije godine na svojoj main stranici kad sam i ja dobivao toliko link clickova (radilo se o stranici sa 400k lajkova)

Palo je lagano 100$ od ovog članka :smiley:

Koliko stranica ima lajkova, i da li bi bio voljan podijeliti neke savjete- kako razvijas stranice, koliko linkova, tematika itd

Isto, puklo 5 stranica…

Kod mene novi pad zadnjih 5 dana, ovi smecari nisu normalni sad su udarili i na grupe. Pa veci reach imam na twtiteru od par k nego na ovom govnarskom fb-u na pagu preko 100k.