Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Kao klikćeš na svoje postove jel da?

NISAM klikcao na svoje postove, pa nisam toliko lud da to radim!

Postoji li mogucnost da mi je to netko drugi namjerno uradio, te postoji li mogucnost da me odblokiraju?

Koliko sam pročitao ono obevštenje, to nisam video da pišu, napisali su tipa vi ste bili upozoravani, a niste pazili, mi smo tolerisali itd. Jel si imao neobjavljene članke?

Jel su porasle posjete svima?

Nisam bio upozoravan prije ovog maila! Kako mislis neobjavljene?

Status članaka. Znaš li gde se to gleda? Jesi imao crvena upozorenja?

Znam gdje se gleda, i sada odem i vidim da imam na par clanaka ta upozorenja, mada ne kuzim zbog cega, ne vrijedaju nikoga! :frowning:

Ako sada maknem te clanke, jel postoji mogucnost da mi vrati racun?!

Obriši sa sajta, pa sa instanta. Piši im, niko nije banovan zauvek, bar 90% njih nije. Ban traje od 10 do 90 dana. Piši im

Obrisao sam vec!

Kako da im pisem, sve ove forme preko kojih sam im slao, imam osjecaj da nitko ne gleda! :frowning:

Videće brate sigurno, samo možda treba par dana…

Hvala ti na pomoći, javimo ako ista odgovore!

Svakako znaj da ban ne traje zauvek, sad vremenski da li će biti 10 ili 30 dana ne znam… Jbg, baš mi je žao. I kad te vrate, prati te neobjavljene. Evo sad npr. kod nas u Srbiji ne dozvoljavaju tipa “Ovo nikako ne smete raditi”, “Nećete verovati šta se desilo”, “Evo kako je prošao taj i taj”, “pet saveta kako da smršate” itd. A do skoro je moglo bez problema. Samo pratiti te objavljene i neobjavljene, doduše nikad se sa njima ne zna, al to je sve što nam ostaje. Nadam se da će te brzo vratiti. Pozz

Evo bas sam gledao sto su mi stavili crveni usklicnik i ne mogu da vjerujem!

Ne znam da li kaznjavaju ako stavljas ove objave pa da idu u odredeno vrijeme, vise im nista ne mozes znati?!

Navijene objave? Koliko sam čuo nisu baš poželjne. Šta piše, zašto je stavljeno upozorenje?

Nije navedeno nista posebno…

Nego razmisljam sta bi mogli biti pa mi to palo napamet, nije mi jasno zbog cega su tu opciju stavili, ako nije pozeljna?!

a ovi servici tipa kuku.io, da li se preko njih moze namirivati?!

Je li imao iko ogroman pad sto se traffica sa FBa tice?
Ja sam danas pao sa 30k na 10k… i nije do vijesti- bukvalno svi linkovi su pali sa dometom (juce po 3-4k prosjek, danas 300-400). Kud sad najgore kad je rpm skoro 2e

1 Like

Da neki pad je zadnja 3 dana. Normalno, sezona “reklama” takoda se zna sta ima prednost na feed-u.

Meni je juce posve normalno… ali bas od danas je taj pad meni. Znaci nijedan link ne valja. Svaki dan redao 30-40k i danas ovo sranje :confused: A ni oni postovi od juce vise ne dobijaju posjete kao sto inace dobiju drugog dana, znaci srezali su nesto

Zdravo.

Ja sam imala blok zbog klikbaita ali je on skinut jučer, i ako ne znam u čemu je fora, jer su mi vijesti i linkovi normalni, par njih sa bomba naslovima samo.

Međutim primjetila sam ogroman pad dosega kod slika, jer sam predhodnih dana slike mogla samo objavljivati da se prikazuju u news feedu. Do jučer taj problem trajao i sa povećanjem mojih fanova. Svaki dan oko 200-300 novih fanova se pridruži, međutim predhodnih 5 dana bilo je mrtvo.

Slike su bilježile i preko 50.000 - 150. 000 prikaza predhodnih pet dana su spale i na 7000 prikaza. Bilo je dosta sharova, komentare, predhodnih pet dana bilo je mrtvo. Evo gledam od sinoć kako mogu ove linkove opet dijeliti da se prikazuju u nesw feedu kao popravlja se stanje.

Ista stvar i kod mene, no još veći problem je što se na nekim podijeljenim linkovima ne učitavaju slike; ostane samo naslov i link. Ima li tko sličan problem?