Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

tesko da reach moze da ode u minus

2 Likeova

Od 7 februara kod mene opet drastičan pad, prepolovilo i više. Pa dokle više :frowning:

I kod mene se je na nekim stranicama smanjio reach u februaru, hoce više para zuckerberg

Nekom se smanji, nekome poveca

Zadnja dva dana teška mrtvara. Rič bukvalno ne postoji. Na stranici od 133.000 ljudi na postovima po 30 klikova :frowning: Gore nego april prošle godine kad je svo ovo sranje i počelo.

Meni ludnica.

100,000 klikova na link/clanak
4 mil reach u zadnjih 7 dana
300,000 engagement (jaci od svih mainstream portala)

1 Like

Zbog tvojih gifova i like jack scripte, sad fb kažnjava nas :smiley: da ste radili pametno ne bi stranice izgubile vrednost :smiley:

svi su tada to radili i prodavali stranice, ali bukvalno znao sam masu ljudi da su to radili …

Prije sva dana rič opet srezali za duplo i danas dobijem poklon od Adsensa u vidu duplih klikova na reklame. Ctr pao ispod 1. Ne kontam koji se klinac deșava, koda su se svi urotili zajedno i facebook i adsense :cry:

Gomila postova odjednom oznacena ko spam… izbacilo me sa profila morao se opet ulogovan (nista nije objavljeno u medjuvremenu naravno)… ■■■■ fb na sve strane

Izbrisao sam FB, pa neka smanjuju sve što se smanjiti da

Ljudi jel vam se popravio reach, kod mene isti problem od sredine aprila, ali od ove godine, jednostavno taj dan nisam mogao ući na Facebook nikako, mislio sam da rade neki update.

Kod mene je bilo OK do 2 maja otprilike, onda je zamrlo sve. I dalje je mrtvara :unamused:. A Adsense je još gori. Cpc 003 evo 5 mjeseci za Balkan. Ubise nas oni popupaši, neće niko više da plaća reklame kad nemaju koristi.

1 Like

Također od polovine aprila bio pad, sada se već malo vratilo.

A AdSense je posebna priča, tačno se vidi da “daju na slamku” ovom dijelu Evrope!

Da, evo da prijavim za Adsense, uzas nevidjeni. CPC - 0.02, pa i nize.
U ovo vreme prosle godine 0.04, 0.05.

1 Like

nemojte zezati, ponašate se kao da ste prije mjesec danas počeli sa internet zaradom

i meni su na native reklamama i popupovima niski rpmovi, svi znamo da cijenu diktiraju advertiseri (oglašivači) … adsense ne može dati dobru cijenu klika ako nema oglašivača koji će uložiti u kampanju za to područje … to je valjda jasno

1 Like

Sve povezano, sve utice. Pa mozda i ti popupovi prave problem, ja ih nikad nisam imao. Sva poseta sa Googla.
Ne znam da li se moze postici nesto sa onim podesavanjima “Stanje oglasa” ->
Prikazujte samo oglase koji vam donose najveću zaradu i unapređuju opšti doživljaj posetilaca na sajtu uz minimalne troškove. Klizačem smanjite broj oglasa i pogledajte kakav procenjeni uticaj to ima na prihod.

Kod mene trenutno stoji 44%. Kako je kod vas?

ja garantujem da je 2015. godine bilo duplo više ovih što varaju sa popup scriptama nego danas … a opet je cijena klika bila dobra

1 Like

Pa dok se Google prisabrao i sad eto rezultata, pa i sa manjim br korisnika popupova.

Da li ima veze format slike koje objavljujem, jer koristim PNG koji je uvijek preko 2 MB, zbog bolje kvalitete teksta na slici, jel postoji neki limit prostora za svaku stranicu posebno? suport kaže da je sve ok sa stranicom.