Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Ma dopisivao sam se juce sa njima na ovoj stranici Facebook Business Support - Startseite | Facebook
tvrde da su oni za oglase samo podrska,prava podrska za stranice je putem ovog linka Gib uns Feedback zu einer Facebook-Funktion | Facebook preko kojeg nema vajde nikakve gluposti

Probaj ponovo za dan-dva, oni se uvijek mijenjaju i prisjeti se korsnickog linka stranice ili vidi da li se prikazuje u url i koje korisnicko ime kad otvoris tamo da je skrivena

E nema ni kod mene te stare opcije za chat, samo onako kako sam navela gore i ostavila link preko kojeg je slao. Gdje se sve pogubilo nemam pojma :joy:

Jesi probao ovaj link?
https://www.facebook.com/help/contact/2158932601016581

Onaj link sto si mi sinoc poslao poojavio se chat i dopisivao sam se al uzalud par recenica i odjavi se zena hahah.A ovaj sto si mi sad poslala nisam sa njega slao sad cu probati hvala.Ali mislim da je kao onaj iz creator studia

Samo ovo se pojavi i nazalost ne moze se poslati nista

cijeli dan ne mogu ništa objaviti na stranicama preko kompa… jednostavno nema onog polja za objavu…niti mogu zakazati objavu…
preko moba sve normalno…
jel i kod vas?

Pogledaj da ti nije profil otisao iz admina u moderatora cesto se zna desiti u zadnje vrijeme

sad vidim to je problem, ali kako na mobu uredu?
a ne dozvoljava mi da vratim
Žao nam je, došlo je do pogreške prilikom ažuriranja uloge.

Nešto se događa sa Facebookom već duže vrijeme. Jednostavno imaju neki bug i nikako da ga riješe.

Ja imam problem sa restrikcijom zbog lažnih vijesti i još uvijek nije ukinuta. Mom prijatelju isto uveli neku restrikciju, a on pojma nema zašto, jer čovjek vodi osobni profil.

Ovi fact checkeri su ih totalno izbacili iz takta i sve se poremetilo od kada su oni počeli da ocjenjuju vijesti i kažnjavaju stranice.

Katastrofa.

Sada sam provjeravao neke stranice i na jednoj, od jučer je reach nula na njima, ili možda 10-15 ljudi da je vidjelo sliku. Ima li neko sličan problem?

Probaj sutra onda ponovo na chat, samo moras imat link(korisnicko ime) od stranice drugacije je nece moci naci

Meni isto nije otvaralo sa edge, a sa mozile sve ok

@balkan11 pa kako nemas link u history ili medju unpublished page kad ode na hide mozes je regularno otvoriti.

Nema brate bude samo dan dva i nestane a ja sam se pokusao zaliti i na ove sto su mi ranije obrisane od jedne stranice sam uspio naci neki screnhstoot i poslao im kao pregledala i rekla da su kolege ugasile jer krsi pravila,ja sam pitao koja je pravila krsila ona mi odgoovrila zao nam je jednom kad obrisemo ne vracamo nazad ii napise ugodan dan vam zelim i ugasi se

Nesto prave meni zadnje dane u feed izbacuje samo vijesti stare 3 dana hahah

Probao sam na neki link jos sad su mi se javili na gmail pa probati ma da sumnjam bgm da ce ista pomoci al eto,iskreno ja da znam da sam krsio pravila ne bi se ni javljao.Objavio sam na jednu stranicu sliku prijatelja dobio kaznu zbog sirenja mrznje i drugi video objavio kako jedan covjek vozi automobil i na tu dobio kaznu zbog promovisanja nasilja

Usrali su i šefa i stanicu sa ovim fakt čekerima.

Ova “antivakserska” FB stranica, samo od početka 2021. godine ima preko 50 ocjena Fact-check organizacija pa nije suspendovana ili uklonjena… I dalje svaki dan objavljuju slike i videa bez problema.

Neće ih ni dirati, jer ne smiju. I njih neko finansira, pa se malo zabrinuli šta bi bilo kada bi ih ugasili.