Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Nekada su restrikcije na stranicama trajale po 3 mjeseca a sada traju i po godinu dana. Poslije toga nema garancije da će se Reach vratiti na predhodni nivo…

od kada ti je ovakav creator ?

5-6 dana mislim, posto s drugog profila objavljujem na Mozili je sve ok, a na ovom profilu mi je takav Creator, Bussines suite je ok

upravo pročitah, Trump se žali fb ga još nije odblokiro :rofl: :joy: :joy: :rofl:

njega treba ignorisati u potpunosti, treba ga odstraniti iz svakog medija … debil jedan američki bolesni kapitalistički

Meni je bas simpa :joy: :joy:

Evo danas mi na jednoj stranici dosla obavijest o novom dizajnu gdje se vide samo falowersi prihvatim 80 % bolji reach odma dok na ovim ostalim gdje je ostao stari dizajn isto kao predhodnih dana nikakav.

a jel ima opcija da se vrati na staro? nekako mi se neda “studirati” ovaj creator…

A new post composer is coming soon

Heads up! We’ll be introducing a brand new post composer soon as we continue to work on improving your publishing experience.

Ja sam nedavno počeo malo testirati i polako izbacujem fejs kao marketinšku platformu. Promet mi je pao ali radim oko 5-6 put manje jer google odradi moj posao sa starim člancima. Prije mi je 90% prometa dolazilo sa društvenih mreža i ovaj test pokazuje da nisam loše odlučio. Barem radim manje

1 Like

Meni jos uvijek stari Creator radi kad ulazim preko Mozille, ali kao sto si napisao i tamo je obavijest da ce se promijeniti

Da bolji je domet na novom formatu stranica, mada jos nije ni to do kraja zavrseno. Takođe provjeri sekciju za admine, zna sve prebacit u admine pa ih rucno trebamo podesavat za funkcije

Kod mene nije novi fb na stranicama…ali mi prebacio sve admine na moderatore osim kreatora stranice…i ne mogu ih vratiti na admine…

Bolji dosta samo sto na drugim nemma opcije jos da prebacim na novi update,sad prave kao instagram samo falowersi da se vide realno lajk i bez potrebe kad bi bio domet ko na instagramu gdje bi nam kraj bio

I sad nemas Admina na stranici? Auuu jesi ih probao kontaktirat?

Sve ce se na kraju prebacit u novi format, kod mene je samo jedna prebacena

imam samo sebe admina koji sam napravio tu stranicu… a neda mi se gubiti vrijeme… nešto kontam …kad Trump nije došo na red chata onda kad ću ja :rofl:

1 Like

Jel ti bolji reach na novom FB ili isti ?

Jeste li primjetili dodatne filtere na fb grupama znaci sad ce i tu ubiti da se ne moze postavljati…


I jos hrpu opcija, bukvalno do traffica iz grupa se nece moci doci…

Bio mjesec dana, pa palo ponovo :joy: :joy: :joy:

RIP grupe :joy: :joy:, e jedino imat vlastitu grupu, sreca ja nemam ni jednu :joy: :rofl: :face_with_head_bandage: :face_with_head_bandage:

1 Like