Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Moguće je.

Ljudi napišu u komentaru kill, fb im obriše objavu i zabrani komentarisanje na 30 dana. Neka cenzura se sprema na fb, pogledaj na redditu / facebook zbog koji sve gluposti ljudi dobijaju zabrane.

Ja sam dobio tu radi rijeci ubio na bosanskom. Mogu misliti onda engleski kako brzo rezu haha…idiotarija.

1 Like

Čak i ako slici piše kill ili neka psovka odma uklone sliku…

pa s obzirom da su im trampove budale okupirale kongres uopšte me ne čude ti filteri i te kontrole … i treba, narod je naivna masa sklona manipulaciji

Društvo kakvo vam je stanje ovih dana? Kod mene već nekoliko dana katastrofa.

Moraš se vakcinisati Pfizerovom vakcinom sa dvije doze, izradii Covid pasoš, skenirati QR kod i poslati Fejsbuku da ti vrate domet na stranicama :wink:

E jbg, tačno su me provalili hahah

Imal’ neko link fb stranice na kojoj su ukinuli lajkove? Ja na desetine stranica i ni na jednoj nije izmjena

Evo npr ova, samo je mali postotak dobio obavijest za novi izgled, u narednih nekoliko mjeseci ce svima

wtf…pa ovo izgleda kao obični profil samo umjesto dodaj kao prijatelja taj folow…malo glupo

Ni meni se nije nijedna stranica prebacila a imam ih 65

Da bas tako se i prebacuje na rad sa azurirane stranice, kao s profila na profil

Kod mene je isto prebacilo jednu. I primjetio sam da mi se sad konstantno prijavljuje greška da ne mogu objavljivati, moram otići tamo na potvrđivanje identiteta iako sam sve korake odradio. Jedina razlika je da više sa profilom ne mogu podijeliti link na tu stranicu nego se moram prebaciti na tu str, pa onda zalijepiti link. Ne znam sad kako to funkcionira ko ima autoposter

Da li je vama ovih posljednjih par dana reach smanjen? Meni npr. u maju odličan rech, a jučer i danas puno manji.

može li netko pojasniti šta znači POST TESTING u novom CS ?

Pa nesto kao video zapisi se mogu samo testirati s drugim videom. Linkove, slike i teskt objave mozemo testirati međusobno i kao vidjeti koji sistem bolje prolazi kod publike. Ja sam maloprije tek probala test, stavila sam link i sliku i link za poredjenje (10 minuta), nakon 10 minuta sam otvorila test i kao "pobijedila mi je slika u odnosu s linkom. E sad, kako oni vrse ta testiranja u tih 10 minuta to ne znam, mislila sam da ce te objave biti na stranici neko vrijeme, ali nisu(vjerovatno roboti testiraju) :upside_down_face: I kad se test zavrsi jedna objava bude u content library a druga koja je slabo prosla test bude objavljena na stranici :roll_eyes: Jos mi bas nije jasno, neki gumbici im ne rade kako treba, pa cemo vidjet, jos jedna fb zavrzlama :upside_down_face:

Stavis recimo 3 posta i nakon npr 10min koji najbolje prodje on ostaje ostala 2 se brisu

Evo maj prosao a ono opet pada :pensive:

jesi ti to radio ?
kakav je rezultat?
mislim da to nema nikakve svrhe za nas koji se bavimo linkovima…

Ja ne znam šta više rade, svaki mesec 15 dana potpunog rasula, linkove kao da “odvale” od organskog riča, džabe sve stranice ovog sveta, dođe deset dana koji rade brutalno i to je to, ali linija analitike po danima kao otkucaji srca, nema konstantnog rada, sada rade nešto u “Creatoru”, prosto rečeno raspada se plattforma. Jedan dan 4.000 ljudi u ril tajmu, drugi dan ne možeš 150 da pređeš. Isti resursi.