Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Jeste, bilo je par dana veoma loše.

U grupu od stranice ? Kako se to radi ?

Juče loše, danas onako.

@theAlmir i @Jopke koliko % manje ?
nije mi kao prošli put 90% nego nekako sada 40% :triumph:

Ja sma davno odustao od supaka. Pa samo kad se sjetim koliko para smo svi davali i Bremen da napravimo sto veće zajednice. Dakle naše fanove ali na njihovoj platformi i sad nam prodaju ponovo ono što smo kupili već jednoom. I za 5 godina kad I fb grupe budu kita. Sjetite se ovog Posta :joy::joy:

  1. Mailing liste
  2. Brojevi telefona i druge informacije.
  3. Sa vlastitiih platformi.

To je jedino sto imao. Vjerujte znam to jer dolazim iz 'tradicionalnih mediija". Mi imamo offline community reach od 2 miliona sedmično. I to niko uzet ne može :heart:

2 Likeova

Juče osetno baš, sigurno 50%, danas se u toku dana malo popravila situacija, no nije kao prošle nedelje kad je bilo predobro. Očigledno je to kako koga pogodi.

Samo odes na stranicu na kojoj je grupa povezana, otvoris onaj dio “Grupe”, pa se vide sve koje su povezane (ako ih ima vise). I kliknes na ono dugme Pozovi, tu je opcija za Automatsko pozivanje, samo je ukljucis

Tako nekako 40-50%…

Evo Papa reacha da kaze, koliko das , cetveroduplo dobijes :smiley:
Facebook nikad jaci , :smiley: placite samnom jesenje kise lol :smiley:

2 Likeova

Meni nikad bolje zarada skocilia na IA ludilo

2 Likeova

Koji su uslovi za ia?

Samo da javim, od jučer sve ok, jel i kod vas?

Uzas uzasa. Od 1 avusta nije stalo, posete nisu stabilne. Hoće vest da bude čitana ali za sat vremena nestaje. Ovo je neverovatno zaista

Kazi mi kako odrzavas svoj domain kada je u pitanju status istog na facebook platformi ? :slight_smile:
Mozda je to razlog zbog kojeg ne dosegnes full kapacitet koji je moguc.

Pozz

Domen je u redu, nikada nikakvo upozorenje ili opomena na isti. Ovo je zaista jeziv mesec

Carko nece ti oni javiti ako ti smanje reach xd
Carko de probaj isti sadrzaj reklamirati sa tom domenom koju koristis i ako mozes uzeti neku jako cheep od 1$
Cisto testiraj.
Jer ja znam kako to funkcionise kod mene
Svaki mjesec dana kupujem barem po 10 novih domena
Nema stajanja carko svi ljudi vide moj post
We go viral.
Testiraj ako mozes
Pa javi haha

Kakva je situacija jučer danas reach?
:thinking:
:no_mouth:

Kao da se poradja, hoće neće hoće neće :joy:

1 Like

Markova pozadina nikad jača :smiley: carkoooooo aaaaaa

Nisam u toku :roll_eyes:
22222