Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Evo ga, nova propast. Fejs se raspada dva meseca.

:rofl: kakav raspad, rade se ažuriranja i raditi će se do kraja godine, od Nove idu noviteti :slight_smile:

Ima li neko problem sa creator studiom, da admin ne može objaviti post?

I ja sam ubeđen da ide ovo do kraja godine ovako traljavo, godinama, sigurno 4 godine, FB od oktobra krene da ne radi. Dešava se da leto bude jače od zime kada su ljudi kući. Kapiram da im ovih par meseci nije organski rič prioritet već reklame, kad se oslobodi prostor za početnu i smanje reklame, oni malo vrate oraganski doseg. Bilo kako bilo, nek nam je Bog na pomoći. Vidim danas na svim stranicama novu rubruku “Podkast”. To pre nismo imali.

2 Likeova

Facebook ONE STREET HACKER WAY nikada jaci !
Ne znam sta pricate :smiley: :stuck_out_tongue:

ova tema bi se trebala zvati iz minute u minutu :joy:

kakav vam je danas doseg?
ili su kod mene loše objave ili opet nešto prčkaju :thinking:

1 Like

Kod mene baš super danas ide :smile:

Kod mene takodje danas lošije…

Imate li problema sa dijeljenjem na fb zadnjih sat vremena? I Sharing Debugger je podivljao

Neke objave mogu podijelit a neke neke, u Debuggeru pise Response code 0 za ove sto nece, do cega je ?

1 Like

Kao da se u FB-u naklate na jednu stvar i onda zeza stalno, evo sada “debager” štopa već mjesec dana non-stop!

A eto nije mi bilo ni na kraj pameti da je do njih, a mozda i nije bilo do njih. Ja sam mislila da je do koda za security header pa sam zamolila host da ga izbrisu, pa sam mislila da je do teme, pa vratim staru temu, pa do plugina za SS itd itd. Sad je ok, sta je bio uzrok, ko to zna. Sreca pa ovi iz Knownsrv mi pomognu sta god da ih zamolim, tacno me vise sramota :face_with_head_bandage:. I vala sa FB samo problemi, Appovi za IA su sklonjeni s mog glavnog profila, sreca ostali su na drugom, ali se svakako ne mogu dodati ponovo, jednostavno ne prihvata, a rekli su neki dan da su popravili sve.

Taman ugledam oglas :rofl: :rofl:

ja do sada nisam imao problema sa debuderom… a svaki link morma proući kroz njega :shushing_face:
više me sekira ovo ra dosegom objava, sad je počelo dva dana dobro treći dan 30%

1 Like

Nisam ni ja prije imala problema. I ovo sam slucajno vidjela kad sam htjela staru objavu podijelit na fb, nije mi dalo, sve nove ok, ali stare jok. Kad sam baksuz ebi ga, da nsiam staru objavu podijlila ne bi ni vidjela. A stos e dometa tice , vazda isto…malo gore…pa malo dole dole :joy:

@Mario063 sada sam siguran da smo ja i ti u isti kontejner kod Facebooka. Kao sto si rekao, dva dana bilo bolje nego ikad, bar kod mene, danas sve na nekih 30-40%:confused:

1 Like

esam se ureko… evo neće da otvori debager :dizzy_face:

Ma ne gledaj nista i ne otvaraj :joy:

Za stare objave, izbrišem ih iz cache sa portala, i onda ih debugger vidi ok, ali već nakon nekoliko dana FB opet ne vidi og tagove istih objava!

Koji šiz :joy: