Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Da, mislim da im RSS ne ucitava uopste, sta god se novo objavi nije u IA, jedino stare objave… obicno poprave u roku od 24 sata, pa cemo vidjeti. I DA, jesu smanjili cpm za sve zemlje, na primjer za USA i Njemacku je pao cpm za 50%, a Bosna da ne pricam, ionako imala jadan cpm, ovih dana varira od 0-10 do 0.30centi :joy:

prije par sati malo analizirao objave od zadnjih par dana… pa jbt ima dometa kao u priči samo nema reakcija, npr jedna objava ima svega 400 reakcija a objavu vidjelo 8k ljudi, znači nemoguće, ima još sličnih slučajeva… znači ovih dana toppp domet…

a za taj vaš IA se ne mogu načuditi da je to bolje nego adsense+partneri+ nativne reklame… meni nemoguće…

da je palo rpm, pao je, za 50%, ali to je klasika…

Zamor materijala. Ljudi oguglali mozda?

Ma nije, nego ljudi pročitali naslov+moj dodatak u postu i ne trebaju čitati tj otvarati članak… A reakcije (lajk kom…) ne ostavljaju jer nije neka pozitivna vijest…

Meni stranice koje su bile haman pa mrtve sad rade top sve slika link video…na IA pala 50% valjda januar pa…

Kod mene ravno dva meseca kako sajt ne radi, posete sa FB-a pale za 80%, kompanija je kontaktirala agenciju, sve smo probali jer smo bili sigurni da je BAN. Nije BAN, nikakav BAN, rade na mreži kažu, nemamo nikakav loš naslov ili slično, veliki sportski sajt je u pitanju, vesti autorske, ovo što rade je sramota, nadam se da će se stvoriti alternativa jer ovo sve manje ima smisla. Juče nam IA uopšte nije radio, a nedeljama zapravo ne funkcioniše, pad cene klika u januaru je okej, sve ostalo nije.

Kod mene i dalje IA ne radi :thinking:

Isto se dešava… Neverovatno prosto.

Ma zeznuto, i ne svidja mi se sto su napravili da i ako izbrisemo iz Production objavu ona se opet vrati u IA ali nema nikakvih oglasa i s tim da je u IA formatu ljudi ne idu na sajt (ne vide adsense oglase i ostale) ne dobivamo nista. Nit sta dijelit nit koji djavo, jedino stare objave. Ima li neki plugin da na sajtu odredim koja objava da uopste ne ide u IA, da ne ide uopste u Production articles?

Jos ne radi. Vec su poceli srati. Ali bumo vidjeli sta ce biti.

Kod mene je ravno tri dana kako ne radi, vest nije u IA. Prvo smo mislili da smo banovani.

Moj ti je savjet da ne koristis takve plugine jer mozes dobiti ban i na instantu i na adsensu.

To iz osobnog iskustva pisem.

Isti sam, ali nije mi dosla nikakva obavijest i odmah sam znao da nesto čačkaju, ali do kada ce to raditi.

Cak mi ni Google analitika danas ne radi, i znam jos par osoba koje imaju isti problem.

Isto sa analitikom, doduse samo na mobilnom

Ma nema tu bana, svi imamo pravo objavit u IA ili ne. Prije se moglo stavit na unpublish u Production articles i onda ne bude u IA pa ljudi idu na sajt, ali od prosle godine to nije tako, sad i kad je Unpublished objava - ona je u IA formatu ali nema nikakvih oglasa.

IA i dalje ne radi. Gotovo 80% korisna u svetu ima problem

Nesto rade, pretpostavljam neki update. Samo da unaprijede, a ne unazaduju. Hahahha

I dalje ne radi. Nešto se veliko menja, sa svih strana se ljudi žale

Mozda nam mijenjaju Algoritam, meni je jutros jednu od 3 prihvatilo. Vidim da DailyMail nije imao nikakvih problema, a ako nam uvedu News Pages verification naebali smo ajajjajajajajajaj :joy: :innocent:

Update trenutno na messengeru biti će svega nakon updatea :joy::joy: