Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Za koje područje si napravio stranicu?

Neka je bug iskoristi dok mozes samo varaj sistem

1 Like
  • Više od 200 domaćih portala tokom proteklih osam godina objavilo je članke u kojima se tvrdi da ricinusovo ulje liječi niz bolesti, među kojima su i neke neizlječive.

Ispravljate li ovakve stvari na Raskrinkavanje? Vidim da svi veci portali ispravljaju.

Naravno, al se prvenstveno trudim da tamo i ne zavsim (mozda 3-4 puta u zadnjih godinu dana) Kad rece 200 konto sam da je i moj tu, al nema ga :smiley:

1 Like

Bogu Hvala od aprila 2021. nisu me zakacili :smiley:

1 Like

Jedna od Facebook stranica gde samo da poludiš! Ako si u njihovom algoritmu, plaćaš za celu kafanu. Ako nisi, gledaš ko će da ti plati piće :rofl:

1 Like

Samo treba uradit ono osnovno, a onda se molit bogu da te algoritam pogleda… jbg da mi je neko prije 5 godina rekao da ce fb neke gurati, nikako bi mi se to ne bi svidjelo :smiley:

1 Like

Koja je fora kod ove fb stranice, na fejsu piše jedan sajt a kada odeš na članak vodi te na drugi sajt? Sigurno se čuva od restrikcije na glavni domen, ali kako mu to uspeva… :thinking:

kako mislis pise jedan sajt a vodi na drugi? mislis na ovu domenu koja se nalazi iznad naslova u link previewu?

na fb pokazuje jedan link, al preusmjerava ga na drugi sajt… boga pitaj sto to radi, mada ■■■■■ ga, izgleda da pice linkovi dobro, vidi lajkova… a stranica 20k, ovo garant @Mario063

1 Like

u sustini prikazuje jedan te isti link s tim da domena sadrzi slovo Ć pa prikazuje u punycode formatu

domaćica = xn–domaica-84a

mislim da se inace ta domena u previewu moze promijeniti preko og:url taga ali nisam siguran

Ovo može da je samo neko iz familije Novaka :face_with_peeking_eye::sweat_smile:

Btv, ja sam prešo 40k a puno bolje je bilo sa 15k

Da mi je neko rekao da će se popi**** po svima koji su pravili stranice i napravili brutalne baze, od kojih danas nikakve koristi nema, ama baš nikakve ni to ne bih vjerovao, ali tako je…danas na svim platformama broj folowersa ne znači baš ništa. Fora je samo da guraš sadržaj pa gdje probije…ali na duge staze oslanjat se na to je baš užasno, prije si bar imao stranicu od 100k znao si da možeš s njom raditi.

2 Likeova

Svaka cast samo da mi je znat kako da ja dodem do komentara

Platim fb ad i 0 komentara a reach u sat dva 90k

sve je to internet starti moj, za par godina se sve izokrene… daj boze da uopste bude FB-a u ovom obliku za 5 godina

Zanima me mogu li gdje provjeriti je li mi Facebook stranica prijavljena jer vidim da u zadnjih mjesec dana imam manji reach nego inače, iako je vrijeme blagdana iza nas kada inače imam manji reach.

1 Like

Svima je manji reach. Normalan reach bez boostanja je do 10 %.

Uspoređivam podatke otprije. Imao sam organski reach puno veći prije, nego što je zadnjih mjesec dana.

Pogledaj Page Quality možda su ti izbrisali neku objavu pa ti je stranica pod restrikcijama… meni je reach dnevno bio oko 200k dok mi nisu sjebali sa restrikcijama sada mi je 10k, a restrikcije traju godinu dana…

Sve ok s Page Quality. Nema nikakvih kršenja pravila. Jedino što sam u proteklih dva mjeseca napravio je novi dizajn stranica, ali ne vjerujem da je to problem.