Facebook oglašavanje

Nemam nikakav kupon, vec je bilo 100k impresija ali pod Billing nema nista, valjda nije bio update ili sta ja znam

Evo kupona ko je zainteresiran nek javi na PM, 9HH9-3PPC-066E-KXXX

Da ne otvaram novu temu…

Imam pitanje za vas iskusne. Htio bi putem FB-a privući članove na Fan page, i tako indirektno ih preusmjeravati na moj web. Našao sam na ovu web stranicu :
http://fejsbukmarketing.blogspot.com/

Meni iskreno zvuči : too good to be true

Znači za 15€ mi mogu dovući 1000 članova ili naravno više (što automatski povećava cijenu). Poslao sam mail, jer ne znači mi ništa ako mi nabavi 1000 botova ili 1000 članova iz Kine. Navodno da se radi isključivo o članovima sa Balkana. Kaj mislite o ovoj ponudi? Jel je to fejk ili bi bilo ok probat to?

tnx svima na odgovorima

Ta stranica je fejk , 90 % članova su sa marsa ostali žive pod morem.

Tko da 15 € za 1000 clanova taj nije normalan…

Kontaktiraj me na pm dat cu ti mail od jednog koji prodaje 1000 clanova po 2-3 $(testirano)…

Znam da je dupli post al jbg :slight_smile:

ovaj blog fejsbukmarketing nije fejk salju prave ljude ovo gore je samo zajebancija da smao napomenem da nebi bilo… :slight_smile:

Ali ovaj drugi dio posta - dalje od : da je 15 € 1000 članova pljačka to je istina.

Najbolje ti je da si sam napraviš kampanju i testiraš. Za početak stavi CPM 2 centa pa vidi kako ti ide. Napravi 3 različite kampanje, pa prati statistiku, onda odaberi najbolju i dodaj 2 nove kampanje i tako dok ne budeš zadovljan rezultatima.
Ja sam tako uspio za 6 $ dovući 300 domaćih korisnika koji su svjesno kliknuli “like”.
Ali mogao bi si i nakrcati svoj page sa lažnim članovima, jer to ima psihološki efekt za nekoga ko posjeti tvoj page - ako npr. vidi da tvoj page ima 15000 obožavatelja, isti će mu se više sviđati nego da ima 30 obožavatelja. :cool:

slazem se sa homer-om, najbolje je da probas sam, a taj facebookblog je neka prevara…

Da li netko ima fan page za 10 000 obozavatelja da bi zelio reklamirati moj fan page
da skupim sto vise ljudi?
ako je nekto zainteresiran neka kaze cijenu i uvjete na mail [email protected]

Jel mislis to kao neka razmjena lajkova?

Evo ovdje dosta dobar tekst na tu temu https://www.scribd.com/doc/307422377/Marketing-društvenih-mreža