Facebook pages/groups i ljubomorni webmasteri

Što se dešava sa webmajstorima?

Napravio sam stranicu na fejsu koja je očito laž ali koja privlači na par stotina tisuća članova što je i cilj međutim nađe se par webmajstora ili ljudi iz ove branše koji pozivaju sve da se iščlane, prijavljuju stranicu fejsu i slično…

O čemu se radi? Zar su webmajstori zavidni ljudi tj. ljubomorni na uspjeh drugog?

Ili se jednostavno radi o webmajstorima mlađeg uzrasta koji pokušavaju biti “popularni” ?

Meni ovo osobno smeta jer veliki broj posjetitelja primim upravo sa facebook-a…

O tome da je stranica lažna ili pruža usluge koje nisu moguće i slično može samo facebook reći nešto… Međutim nađe se nekolicina ljudi kojima jednostavno smeta kada netko skupi par stotina tisuća ljudi…

daj malo obrazloži s primjerom, ovo je ništa

:hmmmmmm:

Mozda su samo, eto, posteni …

Mozda su samo, eto, posteni …[/quote]

Pošteni what?! Vidi ovdje ima dosta novih članova svi su to manje više zeleni koji još nisu prošli neke stvari…

Nekima je ovdje 5 000 visita u jednom mjesecu kao da su dobili na lotu…

Što da ti obrazložim?!

Imam facebook stranicu sa ~ 300 000 članova preko koje se reklamiram i nađe se par ‘krelaca’ koji misle da su pokupili svu pamet svijeta i pišu gluposti ili prijavljuju fejsu…

No i kaj sad. Blokiraj ih i to je to.

[quote=“cypt3D”]Pošteni what?! Vidi ovdje ima dosta novih članova svi su to manje više zeleni koji još nisu prošli neke stvari…

Nekima je ovdje 5 000 visita u jednom mjesecu kao da su dobili na lotu…[/quote]

A ti si tu stari clan sa svega 7 postova? :smiley:
I odmah znas sta ja radim.

Nda …

Nisam odmah skuzio u cemu je “problem”, mislio sam da varas ljude na neki nacin, a ne da si radis reklamu.

slazem se sto je napisao @ivan.skugor jer ti time sto si napravio fejs stranicu (clonirao tj. nasao kloniranu) krsis zakona i zakona a time varas ljude a ne da se ti reklamiras lol…

iskreno nisam nikad nikoga prijavio ali ako to meni steti naravno da cu prijaviti nadleznim tijelima

[quote=“Zyex”]slazem se sto je napisao @ivan.skugor jer ti time sto si napravio fejs stranicu (clonirao tj. nasao kloniranu) krsis zakona i zakona a time varas ljude a ne da se ti reklamiras lol…

iskreno nisam nikad nikoga prijavio ali ako to meni steti naravno da cu prijaviti nadleznim tijelima[/quote]

klonirao? o čemu ti?

[quote=“ivan.skugor”]A ti si tu stari clan sa svega 7 postova? :smiley:
I odmah znas sta ja radim.

Nda …

Nisam odmah skuzio u cemu je “problem”, mislio sam da varas ljude na neki nacin, a ne da si radis reklamu.[/quote]

da, reklama…

[quote=“Zyex”]slazem se sto je napisao @ivan.skugor jer ti time sto si napravio fejs stranicu (clonirao tj. nasao kloniranu) krsis zakona i zakona a time varas ljude a ne da se ti reklamiras lol…

iskreno nisam nikad nikoga prijavio ali ako to meni steti naravno da cu prijaviti nadleznim tijelima[/quote]

Mislim da nisi shvatio. Nije on napravio stranicu koja je klon fejsbuka nego je na fejsbuku napravio stranicu, kao sto se grupe prave ili kako to vec ide…

da baš tako!

Daj link, ovako hipotetski pričati, a bez da nam daš detalje, nema smisla.

Eh baš bi volio zar ne?! Normalno da neću dati link… Osim toga, kakvi su detalji potrebni?

Lijepo velim, ljudi su senilni, jednostavno, kada mi netko pošalje sve informacije o meni, o stranici i sve sa nekim idejama o prijavi i slično dovoljno govori koliko netko ima problema sa sobom…

ja imao (i još imam) jednu fan stranicu na fb sa 51 000 članova. Od jednog prozvioda, nije od ni jedne firme il tak nešto.
Počeo sam spamat offtopic i išlo je to tak jedno vrijeme, pa sam dobio emailove od fejsa da ja to nekak dokažem da je moje, potpisivo virtualno neke gluposti, ni sam ni konto šta oće… uglavnom zabranili mi ubrzo ostavljanje novih poruka na toj grupi. hehe

i volio bi kupiti, imati neku stranciu sa 100k+ članova… još ak su iz usa auuu :slight_smile:

Svakako nije dobro lažno predstavljanje i skrivati se iza nečega što nisi, stjecanjem lažnog publiciteta nevjerujem da imaš neke koristi osim samo broja posjetitelja - a koliko se oni zadrže na stranici i da li se vraćaju i utječu na tvoj bounce rate i općeinto na trošenje bandwitcha…

Ma da. Ajd baš mi je drago zbog tebe. Sretno s tim.

hm moja stranica je bila poprilično ne vezana s linkovima koje sam stavljo, al su linkovi bili zanimljivi, i ljudi su klikali po stranici, a poprilično i na reklame.

Mislio sam na cypt3D, također posjedujem fejs profil vezan za moj site, možda i grupu uskoro ali mislim skupiti usko ciljanu grupu ljudi tj jako prorijeđenu sa bitnim posjetiteljima

Koliko plaćaš? 160 000 članova? domaća…?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja