Facebook problem prilikom logovanja

Poslednjih 10 dana imam specifičan problem na facebooku, naime ne mogu nikao da se logujem ni sa jednog profila u porodici, konstantno mi izbacuje sledeću grešku:

I kada kliknem za nastavak samo mi ovo vrti u prazno… Da li je imao neko sličnih problema ???

Pa lijepo ti piše razlog…

1 Like

Danas isti problem samo vrti za popizdit

1 Like

Na tom requestu baca ovo


Preporucujem ti da pises FBU i ja sam pisao

1 Like

Mene vec vise od mjesec dana zeza. Odaberem da pogadjam slike prijatelja i poslije zadnje slike baci taj error: Sorry something went wrong.

Slao licnu i vozacku 100x i dobijem mail da sam potvrdio te da kliknem na link da zavrsim i klikom na link dobijem drugi error: Link is not valid. Tacno za popizdit. Dodje mi tacno da mu j*** ono djete zuto.

1 Like

Pretpostavljam da svi imate stranice na njima ?

Pa imam naravno. Moj profil star 10 godina i biznis menadzer mi je na njemu. Ne znam sta raditi. Evo mjesec je prosao kako se ne mogu prijaviti. Saljem poruke niko nikad nije odgovorio. Jedino sam dobio mailove na one slike dokumenata i kad kliknem na link da potvrdim dobijem gresku: Link nije validan. Pretpostavljam da su zakljucali na neki vremenski period, sad je samo pitanje koji.

Pa o tome ti pričam , zajedničko je da imamo stranice, instant articles i biznis menadžera i zato nam to i rade. Verovatno nešto proveravaju ili je možda ovo početak kraja za nas “biznis menadžere” :frowning: Bojim se da nam nikada nece ni otključati profile.

1 Like

Uspio sam danas doci do


preko https://touch.facebook.com , medjutim kad tu kliknem na SKIP nista se ne desava.

Gdje si prije zapinjao na kojem koraku?

Na prvom koraku tj. Screenshot_3

Apsolutno ista situacija.

Jestel pisali vi fbu i preko kojeg ste linka ?

Probaj preko incignito mode-a ili drugog uredaja.

Ne znam ni odakle da im šaljem, a sigurno ne bi ni odgovorili.

Skinite User-Agent Switcher for Chrome i promijenite na internet explorer starije verzije, tu ce vam dopustiti da prodjete prvi korak (gdje se konstantno vrti)…Nakon toga ce vam ponuditi opcije za rjesavanje problema…Meni je doslo da izaberem upload licne karte i to sam uradio, slikajte licnu kartu, da nista ne bude u pozadini.Posaljite samo 1x licnu, jer kada ponavljate proces samo idete na dno kao novi zahtjev
Ja sam cekao preko 10 dana da mi odgovore
Za ove koji dobiju mail da im je odobreno, kada kliknu izbaci im error, i meni je tako bilo i logovao sam se standardno bez tog linka i uspjelo je

Ja sam dobio 4x mail da mi je identitet potvrdjen i da kliknem na link ili da se logujem sa onim kodom. U oba slucaja error: Klikom na link izbaci link nije validan a kada rucno unesem onaj kod vrti i izbaci error: Sorry, something went wrong.

Sta raditi?

Jesi pokusao na drugi mail poslati? Kada unosis gdje ces da ti dodje code/link

Jesam, unosio sam mail od facebooka i drugi. Na oba mi je dolazila poruka da je verifikova i na oba izbaci gresku: Link nije validan

I dalje ne odobravaju :frowning: