(Facebook promjene ili bug) It looks like you were misusing this feature by going too fast. You’ve been blocked from using it

Pozdrav svima, da vidim da li slucajno neko od vas ima jos iskustva sa ovim problemom. Naime kada napravim novi page, platim reklamu i pozove tipa 100 ljudi od njih 50 me prihvati i fejsbuk blokira da ne mogu vise pozivati. Pokusavo sam dodati drugi neki profil ali i sa drugim profilom isto odma blok cim pozovem jednu osobu. Tako mi se desava za svaki novi page koji napravim… Da li je moguce da je fejsbuk uveo neke promjene oko pozivanja sa novim pagovima?

A kak brzo ih pozivaš? po jednog čovjeka svakih par sekundi, minuta, ili 50 ljudi unutar 30 sekundi?

Da, FB ne dozvoljava masovno pozivanje ljudi. Moras da pravis velike razmake izmedju pozivanja.

Koristim ovu ekstenziju za pozivanje, postavio sam razmak izmedju 4 i 15 sekundi jer to mi odlicno funkcionise na starim stranicama. Uglavnom ova jedna stranica koja mi je takodje nova i koju sam napravio prije 10 dana jos uvijek ne mogu da pozivam ljude vec 10 dan.

Koju ekstenziju koristis? Ja imam stranicu gde treba da pozovem preko 150k ljudi, poslednjih par dana razmisljam da krenem sa tim.

https://www.fblikeinviter.com/en/ evo ta prijatelju.

1 Like