Facebook - sigurnosna provera

Zdravo, u petak facebook me je odjavio sa naloga zbog kopirajta i zatrazio dokumenat za sigurnosnu proveri, naravno slikao sam vozačku dozvolu i poslao na pregled. Imam Business naloga za stranice i ne mogu da se prijavim bez naloga. Da li neko zna koliko se čeka proces vracanja profila ?

Dan, dva ,sedam, mjesec ili nikad.

2 Likeova

Au… hvala na odgovoru…

Ja sam jucer kreirao novi fb nalog zbog posla, pa me strah da kad stranice malo zazive ne dodjem u istu situaciju…

Interesuje me kako vi radite naloge za stranice?
Podatke za lazni nalog sam generirao sa fake generatorom: https://www.fakenamegenerator.com/

Ja iskreno ne zelim da povezujem sa privatnim nalogom, a koliko sam upratio fb ne dozvoljava da kreiram fb page bez privatnog naloga - poslovni ne mogu napraviti ?? (ili sam to negdje propustio…)

Ostaje mi da napravim lazni nalog i morao sam ga verifikovati sms-om, a taj broj koijim sam verifikovao planiram naknadno obirsati, ako se bude moglo, jos nisam pokusavao…

Pa ne otvaraj na imena koja ne mozes verifikovati u slucaju da dodje do blokade. Obicno vrate ako je regularan profil ondosno ako nije fejk.

Preporucujem ti da ne koristis istu IP adresu za otvaranje naloga. idi kod druga pa sa njegove ip adrese probaj da otvoris nalog na drugo ime

Postaviš administratora na svoj privatni nalog i nemaš problema.