Facebook stranica blokirana-vracena-blokirana

ovako imao sam jednu stranicu od 100k+ lajkova, stranica je bila stara 4+ godina, ali je bila neaktivna znaci 2-3 godine nista nisam objavljivo, ali prije 5-6 mjeseci dok je bila aktivna neka viralna skripta (cini mi se da se zvala pogledaj sadrzaj - uglavnom moras lajkati stranicu da bi vidio sliku, video, link…) koju sam instalirao na FB stranici ali ne na ovu od 100k+ lajkova vec na sasvim novu, i linkove koje je ta skripta pravila sam objavljivao na ovoj stranici i tako novu stranicu punio lajkovima, i nakon nekog vremena mi oduzeli tu stranicu od 100k+ lajkova i nista nisam pisao FB kako, sta, vec sam pretpostavljao da je zajeb zbog ovih linkova, ali zadnjih dana mi tu istu stranicu vratili isti broj lajkova, isti sadrzaj koji je bio sve, i ja sve obajve ocistim sa stranice ali nakon novog logovanja stranice opet nema, nestala, nekad se pojavi pa opet nestane, jeli neko imao isti slucaj, jel da pisem fb pa mi je mozda vrate jer se desava da je nekad aktivna a nekad blokirana i tako varira ???

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey