Facebook stranica od 150 K obrisana

Obrisana mi je stranica od 150 K pratioca imao sam 2 kazne u page quality.Zalba stoji vec 4 mjeseca to jest stranica je jos tu ali niko ne moze osim mene uci u nju.Da li neko zna da li ima neko rjesenje ili kontakt za fb da brze pregleda i da li postoji ikakva opcija da se vrati jer je obrisana iz nepoznatog razloga

Ne znam da je neko vratio obrisani page.

jel bila stranica u crvenom prije brisanja?

I meni su prije koju godinu izbrisali od 100 tisuća, a nalupao para i para u nju. Po čemu je to korektno?

Nažalost, kada oni obrišu stranicu, nema više vraćanja…

Kada su meni obrisali, dobio sam odgovor da je ne mogu vratiti, jer je obrisana iz sistema. 150k stranica također bila.

Da ali ova nije obrisana skroz imam pristup njoj samo je ja vidim i pise da je zalba na cekanju nekad su mi pre par godina neke obrisali i ovako su znali vratit al ova se bas dugo ceka obicno su znali odgovoriti u roku dan dva a ovo 3-4 mjeseca je puno

Meni su vracali na zalbi dosta puta prije i napisu da je do njih ali sad cekam 4 mjeseca skoro imam pristup ali samo ja vidim

Bile dvije kazne stojale tako godinu dana i bilo je crveno kao mogucnost brisanja

Probaj kroz Ad centre poslat appeal, ako si ikad na toj stranici placao oglase bit ce ta opcija. Nesto kao u ovom videu ispod, ali prije slanja izbrisi sve linkove, najbolje kroz Creator studio u bulku.

Ili nesto sa ovog linka:
Facebook Page Unpublished Automatically? How to Appeal on Facebook (guestpostblogging.com)

Hvala ti ali nisam nikad oglase na njoj placao mozda nekad davno a i ne mogu nista brisati ni dodavati dok je obrisana i na zalbi :smiley: JBG

Onda jedino tako preko forme u tom linku da pokusas, nadam se da ces je vratiti :slightly_smiling_face:

Pokusao sam vise puta al nista valjda zbog korone manje rade pa manje i pregledavaju

Samo salji, na koju god formu naiđes. Salji i na onu sa profila. Odma u desnom gornjem uglu kad otvoris strelicu → Pomoć i podrska otvoris, pa ima opcija Prijavite problem i to otvoris pa nađes za Pages i tako isto saljes. Ma samo salji koje god postavke su vezane za stranice, na Pages, Ads itd

Slao al uzalud da bar imam chat support kao nekad mozda bi oni mogli pomoci ovako automatsko slanje nista

Pa pisi na tom gore sto su ti vec zalijepili nema veze sto je za adse…

1 Like

Probaj i na ovaj link
https://www.facebook.com/help/contact/2158932601016581

A ako si imao na toj stranici Instant articles ( Audience network) jedino njih se moze na chat dobit preko ovog linka ispod, skrolas do dna na Get started i bit ce opcija Audience Network support (to je jedini chat)
Facebook Business Help Center: Help, Support and Troubleshooting | Facebook Business Help Center. Na kraju krajeva probaj i to. Mada na taj prvi link pokusaj, meni su bas oni i poslali taj link prosle godine, samo sto nema efekta kod mene , nije blokirana stranica, nego je imala samo restrikciju.