Facebook stranice - iskustva

Da li se jos uvjek kupuju fb stranice, je li imao neko iskustva u skorije vrijeme, kako se krecu cijene, da li je to jos uvjek isplativo :slight_smile:

Kako vi gledate sada na fb, da li je jos uvijek moćan alat za IM ili je otisao niz brdo sto se tice IM-a

Što dalje od FB stranica :slight_smile:

FB FanPage drastičan pad pregleda

Od otvaranja ove teme pa do sad pogledi su još za duplo pali, i to na svim stranicama na kojima sam admin

FB stranicu možeš koristiti jedino iz zabave i osobnog hobija.

Za reklamu / prodaju više nisu niti će ikada biti.

Kod mene na nekim stranica se reach vratio na staro… Dakle postove ponovo vidi veliki broj korisnika

Ja imam stranicu oko 70k lajkova i reach je otprilike od 7000 - 19000 zavisi od objave, mada nekada bude i preko.

Mada kada objavljujem linkove ka mojoj straniic reach jedva par hiljada, ali sve zavisi kada objavim. Mislim da ima nade u fb stranicama, vrijeme ce pokazati.

Ne volem taj FB niti traffic s FB (najgori tip cesto), i bogami cekam da to rikne da se mozemo vratiti ljepom starom “asocijalnom” webu :smiley:

Nece to riknuti nikada. Facebook je ljudima usao u krv i ne mogu vise bez njega.

Bilo je puno stvari koje su nam davno ušle u krv pa ih više nema, tako će i fb završit

To ti mislis :smiley:

Jarane, da bi zaradio moraš i uloziti :slight_smile:

Sponzorišite malo oglase i eto aktivnost takodje i klikova :wink:

1 Like

Tko ima FB stranice za prodaju? Ako neko smatra da mu nije isplativo održavati stranicu neka mi se javi - možda dogovorimo kupoprodaju.
LP

Iz mog iskustva u vecini slucajeva u poslednje vreme mi je bilo totalno neisplativo kupovati fb stranice kao i kupovati fb fanove za novoizgradjene stranice preko fb oglasa. Reach je uzasan u vecini slucajeva.

imam ja od 1.772 fb strabnicu

Koja tematika? @sportskimagazin
Ali ako je to 1772 članova to je definitivno premalo…

Zato što nemaju pojma o fb stranicama.
Ja imam page 80k fanova a svaki post preko 25k reach… :slight_smile:

1 Like

pitanje @ZimbabvexD
Da li znaš zašto neki postovi imaju 50% reach?
Koji su parametri, jer taj post ima 1-2 lajka i 1-2 komentara.
Ostali postovi se vrte oko15%…

Sutra cu napisati tut za dobru aktivnost pa ce sve biti u njemu :slight_smile:

Sad nemam vremena :slight_smile:

1 Like

That`s the spirit! :slight_smile:
Hvala.

@ZimbabvexD cekam taj tut da vidim :slight_smile:

Tut se oduljio na dugo i siroko :smiley:
Sutra ce biti sigurno, :smiley:

1 Like

kad će tut…i koliko se nakon čitanja tuta može pojačati aktivnost na FB