Facebook ukinuo page, grupu i sve vezano za link

Eh kakvo vecer, evo ga i vrhunac smradina san dozivia. Ukinuli su mi jedan page, grupu i sve sto se ticalo linka od jednog sajta. Znaci nije ono klasicno unpublish nego samo nestala stranica, grupa takodjer je bila linkovana za taj page pa je i ona nestala.

Ka i instagram ne mogu da odem folow, jer mi izbaci imate nedopusteno poveznicu, ne kuzin sam radi cega se ovo desilo i da li je iko ikada imao slicnu situaciju. Sad se iskreno plasin i za ostale sajtove, nerealno sto smradovi rade.

Sad na drugom page-u nadjen da mi je gumb bio ka tom sajtu i kad klik izbaci: Link Blocked
We believe the link you are trying to visit is malicious. For your safety, we have blocked it.

Krenem da editujem link i da uputim ka drugom sajtu kad: Posts that look like spam according to our Community Guidelines are blocked on Facebook and can’t be edited.

Da covik ne povjeruje

jako mi je žao zbog situacije, meni je prije 3-4 godine unpublishao 24 stranice i flagovao link, spam scripta neka bila

šta si radio konkretno?

Konkreno lijepio po grupama link, ali to je bilo u danu po 3-4 puta koliko san moga sa laznih profila. Nista sto ne vidjamo, sajt je konkretno nov pa nije to ni trajao nesto pretjerano spam. Otprilike je islo slika, u opisu tekst sa linkom i to je to.
Sajt nije nikakav erotic ili slicne niche, ali je pravio dobar prihod jer je bio worldwide…I prosto ga mogu ugasiti…jer je konkurencija za seo o toj nichi suvise jaka, da gubin vrime.

Sad gledan sa drugog profila se fb page vidi ka i grupa, no obrisane se na pagu sve objave koje su vodile ka sajtu. Ali ja kao administrator ne vidin stranicu i ne mogu radi toga ni upravljati grupom…

lazni profili su te jebali, da izvines

Da virujem da je radi toga, ali kazen ti nije bio naporan spam kakav sam nekad znao raditi, prosto to je 3-4 objave u toku dana u grupama, ostalo ide na fb page.

Sve u svemu tuzno, nije mi page-a zao koliko grupe, i sto me sad panika hvata za ostale sajtove.

Srbija je među 6 zemalja u kojima se testira potpuno radikalni News feed.

Vidio sam na pagovima di iman najvise srbije, reach je ocajan. A obratite paznju i na Dnevnu dozu lepog sa 1milion, ocajne interakcije.

Ne znan sto ovi smradovi pokusavaju sa ovim promjenama

Tacno i mene interesuje, ddlepog imaju toliku publiku a nema zarade nikakve :smiley:
ne kontam ih nikako xD

a onaj prvi page su im isto smradovi ukinuli. Ali nocas gledan postavili video ima 1k pregleda haha
Srica pa ne kupi skoro pageove, bacia bih 1ke ni na sto.

nije to ništa, kakve interakcije ima novi.ba i ekskluziva :smiley: ima stranica od 50k lajkova koje imaju više interakcija od njih

Pa sto objavljuju cudin se da imaju i to, oni su ti pravi rezultat sa kakvim mi mozgovima dilimo zrak. Gledan neki dan naslov kod Novog “Cijela bivsa Jugoslavija u suzama! Smrtni slucaj koji je rasplakao svijet: Pjevačica Šemsa…”

To im je prvi page (vratilu su je) a novoj DDL stranici su samo promenili ime u Dnevna doza pozitivnog.

U mene je još uvijek na objavama reach na 30-40% od ukupnog broja članova, i da u pitanju su članci.

Kod mene je bas pad i to fotke, link nisan ni postavio…

Evo ga jos jedan page ista stvar…

Ali evo nasao sam nacin kak se moze share link, ostadoh bez te dvije fb page ali boze moj. Bitno je da link i dalje moze raditi.

Ak neko isto dobije ban linka nek mi se javi da mu kazen kak moze i dalje share,.

sto ne objavis ovdje da svi vide?

Pa jer se mora cili code kopirat itd… Ide na foru redirecta, tocnije idete otvorite blogspot, sakrijete ga za javnost. Uredite html temu bloga:

Kopirate:

Loading...

Tu di je link your-blocked-url ide vas url i to share radi.

A sto se zbiva kad se dobije ban na reach linkova, mislim ono slike imaju normalan reach ali kad objavim post sa linkom onda nema nikakav reach,

  • koliko dana taj ban traje ?