Facebook ukinuo reach, vide bukvalno samo posetioci stranice?

Ako pokušavaš postaviti sliku i dodati u opisu slike link kao tekst, onda je to mogući razlog…

Ma jok slika pas i beba na šinama. Pas pokušava spasiti bebu sa šina. Podjelite i obrisa. Opet kasnije je ubacila bez teksta, opet obrisaše. Pihhh šta se dešava ovdje sa ovim fb više

da sam fejsbuk ni ja ne bih tu sliku dozvolio … mogu mislit kakav je tekst

2 Likeova

Svi navode da treba kombinovati slike + link, sto sam i sam radio. Međutim, kako objasniti razne portale klix,tuzlanski,sportsport i slicni, koji na svojim Facebook stranicama svakih 30 40min objavlju 2+ clanka (linka) ?
Da li takve stranice imaju neku protekciju od Fb, ili rade sa nekim partnerima koji odrzavaju “dobre odnose” sa Fb… uglavnom uspijeva im godinama…

Meni ovdje uvijek bilo katastrofa

To sam na kuriru, alo i na jos nekim portalima primetio, šeruju sve šta stignu i za njih nema zabrana niti ograničavanje stranice, a mi smrtnici pazi na ovo, pazi na ono i opet clickbait

Nema tu neceg odredjenog moguce je da je zbog toga sto su im domene stare po 10+ godina.
logicno da ce domenu koja je stara 10dana blokirati sumnjivo je svakome ne samo fbu

Moja stara gotov 5 godina pa opet rič jedva 500, nešto je drugo u pitanju ovde. Na jednoj stranici normala rič a na druge 3 dno :thinking:

Šta je to reach? 202020202020202920202020202020202020202020202

Doseg objave 202020202020202020

neznan ja ni šta je doseg objave