Facebook video zapisi, malo muljam sa tuđim videima sa Youtubea

hha
Evo, i duhovit je. :blush:
Pa da nismo liberalan Forum. :o:

3 Likeova

Meni ovo liči na “ku**enje” … “Il’ ti je krivo što sam na lakši način došao do pregleda”

De dobro je… smirite se

Ja sam potpuno smirem, već neću da trpim optužbe bez ikakvog razloga i dokaza. Svi vi radite na fin način, od 0 bez ikakve pomoći. Pravite postove od 0, dnevno uložite 10 sati u pravljenje postova i svega toga. Sve je to nelegalan način održavanja web stranice. Isti slučaj je sa videozapisima.

Nemožeš sve trpati u isti koš, da svi radimo na isti “fin način”, što nije apsolutno tačno!

A ti ako misliš da je to ispravno/legalno što ti radiš i ubijeđuješ nas u takvo što, ne razumijem zašto ti onda treba još i publika da ti to potvrdi!??

O tome sva priča… moraš naučiti prihvatiti i koju krituku, kao i mi da te saslušamo…

1 Like

Ne treba mi publika jer neću da stoji ovakav naziv teme. Rekao sam jednom da se vrati izvorni naslov, koji sam ja postavio. Ja sam promijenio ali dotični @c3po mi je zaprijetio banom ukoliko još jednom promijenim. Mislim bizarno je to što se radi na ovom forumu i kakvi ljudi dobijaju ulogu editora. Ne možeš se tako tretirati prema novim članovima.

pazi većina ljudi ovdje (tu ne ubrajam sebe ni u kom slučaju) je na nekom iznad levelu što se tiče marketinga … dosta ljudi ulaže u marketing kampanje (dakle nisu samo publisheri već i advertiseri) i mnogo su osjetljivi na bilo koji način muljaže, varanja, adsense/youtube prevara

govorim objektivno, uvijek će bolje proći tema u kojoj se raspravlja o kvalitetnim UNIKATNIM člancima, originalom youtube stvaralaštvu, dropshippingu, cpa marketingu … nego teme o reuploadu, mass uploadingu, scriptama i scripticama

što ne znači da ti nemaš slobodu da koristiš scripte i razne grey hat načine zarade ali poučeni iskustvom svi znamo da je ključ dobre zarade - unikatan sadržaj … zaboravi na sve … samo unikatan sadržaj

1 Like

Znači, odlučio si nas napustiti još večeras? :smile:
Malo će kome biti žao. Ne morate mu mahati. :blush: :o:

Ovo postaje bolje od bilo kakve “turske serije” :smile:

1 Like

Edine ne znam sta ocekujes ovde kad ti je prvi upis bio da krades preko popupa? Krades 50% foruma i sta ocekujes? Da ti kazu ljudi bravo sto nas krades?

3 Likeova

Rekao bi prije indijska serija. Nema kraja haha :rofl::rofl:

2 Likeova

Neka, nefloodaj theard… hocu da sam u toku :slight_smile:

1 Like

Dobar video za objavit. Moram se obratit Rokerima za dozvolu, moraju mi napismeno napisati da mi dozvoljavaju te da taj papir dostavim i facebook-u i youtube-u. Šta bi bilo da vam kažem da radim i sa klikovima? Da li bi došli mojoj kući na vrata da me istučete zbog toga? :frowning:

embedovao sam video sa kanala koji ima dozvolu da postavlja njihove pjesme … a taj kanal je dozvolio embedovanje što znači da ja nikakva pravila ne kršim

jedno je embedovati PO PRAVILIMA a drugo je skinuti pa distribuirati dalje BEZ DOZVOLE

C3po kad dam znak glavom ti udri. Tri cetiri jedanaest op ban :smiley:

Neke granice ipak moraju postojati. :blush: :o:

1 Like

ZAŠTO VREDNA PČELICA KIDIŠE NA CVET?

Bez odgoja i kulture :rofl: Ubo si ga C3po u centar :smiley:

Završi serija, a ništa… :hushed: bar sam kraj pogledao…

1 Like

Eee Q ti tek pustas intro, a outro proso jos pre 5 minuta. Kasni ti taj strim :smiley: