Facebook video zapisi, malo muljam sa tuđim videima sa Youtubea

Znaci hvataju se Amerikanci na “klikovima”, a Edin ne smije niti “primirisati” … pa ja :slight_smile:

1 Like

Sad se lova uzima, pa onda uhvatis nase besposlicare sto ustaju iza 12h…i eto ga, popunjeno sve hahahhaa mislim da iznad 2000-te nikad nisam ni zaspao ranije.

1 Like

Ovaj post treba preimenovat u facebook video zapisi, mnogo muljam sa tudjim video zapisima sa youtuba… :smiley:

Ej od kad dole stoji da ti pises, ocekivao sam kakav li ce nas sad roman docekati hahahahhah

3 Likeova

Hahahahahhahaha (300000000 karaktera)

Prodajem klikove po 20 eura za 5 eura , ko hoće inbox. Posjedujem 10 laptopa sa različitim internet provajderima, ko hoce inbox

I ovaj Olaf brate mili piše od kreiranja teme ahahahahhaha

2 Likeova

Ma znas sto dugo tipkaju svega 4-5 rijeci - zato sto moraju tiho i polako kuckati slovo po slovo na tastaturi kako ih drugi u kuci/stanu ne bi culi :slight_smile:

5 Likeova

@c3po loš ti je ovaj hosting i ddos zaštita. Pazi šta radiš hehe

Za ovu temu je potrebna ozbiljna pisanija

a sajt povezan preko cloudflarea hahahahah nadam se da se šališ

image
Nadam se Edine da si skontao :smiley:

Ali neka, možda nešto i nauči iz ovoga. Znam kako je kada te napadnu :upside_down_face: Taj ‘napad’ te može promijeniti.

Možda se @Jeronimo034 sjeti kome je napisao: “Nauči da zaradiš pare, a ne da ukradeš!” Nekome si ovim komentarom promijenio život, i on ti je mnogo zahvalan. :wink:

1 Like

Kreće druga sezona :joy:

2 Likeova

Ma nisam do skora ni ulazio pa sam vidio da sam dobio ban. Rekoh da ponudim ako kome trebaju klikovi pa da malo popravim cpc

@Olaf
Ja čuo da se pola google adsense oglašivača povuklo nakon što smo im uzeli sve pare… Šta ćeš, karma je kurva

Ovaj puta sam dobio notifikaciju :blush:

Što mene označi u komentar, ajd molim te objasni mi.

“Klik” je kurva, izvin te me što psujem, jer ja samo pričam onako kako čujem. I ako su lagali mene i ja lažem vas. Tu priču zna svako, od vraga do popa, jer mnogi su mangupi ostali tropa. Kockar se krije i čuči u svakom od nas i čeka pravi čas! :slight_smile:

L/N drustvo

1 Like

Prvo sam čekao da se svi ispišete, pa onda :smiley:

1 Like

Inače @Olaf -a zovu Speedy Gonzales :slight_smile:

1 Like