Failed to Connect - FileZilla i CuteFTP

Kao prvo, pardon ako sam fulala mjesto za temu…

Drugo… iz naziva teme se vidi problem. Nasla sam nekakav free host, sredila domenu… hocu uploadati stranicu i sta? FileZilla i CuteFTP mi javljaju gresku…tj ne mogu se spojiti na server… Upisala sam podatke koje su mi poslali… naziv hosta, user i pass… port 21… CuteFTP se stalno pokusava spojiti… retrying…retrying… stalno attempting a nista… a FileZilla mi javlja sljedece:
Status: Waiting to retry…
Status: Resolving address of ftp4.Jabry.com
Status: Connecting to 67.208.91.123:21…
Status: Connection established, waiting for welcome message…
Error: Could not connect to server

U cemu je problem…?

Btw, probala sam napraviti iznimke u firewallu, probala ga i ugasiti…ista stvar…

Hvala,

pozz svima…

pricekaj malo…

Da pricekam sta? Odgovor ili da se spojim?

Cekam i jedno i drugo vec par dana… :frowning:

[quote=“mademoiselle”]Da pricekam sta? Odgovor ili da se spojim?

Cekam i jedno i drugo vec par dana… :([/quote]

Baš registrovah account na tom “Jabry.com”, da vidim da li je do tebe. I nije, nešto s njihovim serverom nije uredu.

Ako nemaš novca za paid webhosting, registruj account na 000webhost.com, koliko sam čuo uvijek su im up serveri, i totally je free.

Anyways,
Što se tiče Jabry-a. Imaš u control panelu, upload opciju. FTP im ne radi, al radi upload opcija preko panela.

mislio sam da pricekas kratko sa spanjem. Zna se dogoditi da zbog replikacije podataka izmedju servera, pwd profkcionira sa zakasnjenjem. Kod tebe je vjerojatno nekaj drugo.

probaj sa portom 22

Pozdrav Madmoiselle,
Nekada problem u uploadanju nisu komplicirane stvari već one očigledne koje previdimo…FILEZILLA: Da li si napisala: Host= ftp.imetvojedomene, User: dobila si od hosta, Pass: dobila si od hosta…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja