FB community build

Oj fejsbukasi!

E treamo tu prozborit koju rijec (mozemo i na PM) ako ko zna i umije sredit grupe da imaju clanova i te spike.
Mislim, highly targetirano mi tu nesto treba, odma da velim. I pravi clanovi, inace bi pisao ovo na Fiverr.
Neznam nis o FB ali mogu prozrijet fejkere i amatere bolje nego njihovi roditelji :slight_smile:

Ima ko da dobro hendla takve stvari? Meni npr ni terminologija nije poznata pa necu puno filozofirat.
Treba znaci nekakvu Grupu ili Page A pokusat napucat s userima, koje bi zanimale teme tog tipa, jasno neda mi se drzat LIKE button na stranici do 2017 tako da one fore s pretovarom iz grupe u grupu ili kaj vec radite, sve moze.

I naravno, nije nam bitno opisati ili nacrtati kako to ide, nego rezultati, vase metode su sigurne i sve 5.

Paid work, ofc.
GEO Targeting: international ako moze.
Javite se zainteresirani, nemojte se plasit :slight_smile:

Ako želiš prave korisnike onda ti je najbolje platiti reklame i tako najbolje targetirati publiku, sve ostalo je neisplativo.
Eventualno ćeš dobiti prave lajkove od korisnika koji nisu ni svjesni što su lajkali.

Thanks. Znam,da, furam sad to neko vrijeme, shitno je proslo.
Iako sam placao nekakve conversion campanje a ne likes.

Dal neko ovdje je radio s LIKE paid kampanjama i ima kakve podatke o tome?
Pretpostavljam da nece valjda like kostat vise od par centi?

Domaci lajk u placenoj kampanji je prilicno jeftin ali ne znam koliko je isplativo jer cim zavrsis kampanju smanje ti reach dosta. Dok sam furao kampanju reach je bio oko 60% usera, a kad je zavrsila sad je 10-15%. Srezali su ga odmah sljedeci dan kad je prestala kampanja.

Znaci smradovi. Hmm, taj reach blokada je dosta problem inace. Mislim cemu skupit 100k ljudi u grupu i imat reach od 0.5% :confused:

Nist, danas cu stavit drugaciju kampanju malo da vidim kaj ima.
Opcenito mi je taj FB marketing dosadan i slabo ide :slight_smile:

Šta nije reach 10 %?
Slažem se postalo je sve sranje kad ne možeš u vlastitoj grupi doprijjet do člana , FB zarađuje na ovakvim stvarima. FB mi se upravo zbog toga gadi ! Profit mu je važniji ali , treba nekako i platiti sve te silne servere, praktički drže pola interneta, čak i video kod njih možeš stavljati.

Rađe se okreni Instagram marketingu, po meni je bolje nego FB…

copy /paste članak

Nije tajna da je Facebook promjenom algoritma drastično smanjio mogućnost da korisnici vide postove sa stranica gdje su kliknuli like. FB toradi jer tako više zarađuje, dok mi korisnici i vlasnici stranica nemamo ništa od toga.

Primjer, ova stranica ima 4644 lajkova, a zadnji post vidjelo je samo 90 ljudi. FB doslovno tjera ljude da plaćaju ako žele da itko vidi neki post, jer umjesto da se prikae post sa stranice gdje ste kliknuli like, prikazati će vam se nečija reklama. FB zaradio a vi nemate ništa od toga - samo lošije iskustvo.

Youtube plaća svoje korisnike, dovoljno jeda gledate neki video i youtube nagrađuje onog tko jevideo napravio. Google plaća ljude koji prikazuju oglase na svojim stranicama. Samo FB ne plaća nikom ništa. Zamislite primjer ove stranice Vin Diesel, 88 milijuna lajkova. Vin Diesel sam priznaje da od Facebooka nema ništa. Jedini način da zaradi na svojoj slavi je da reklamira putem svoje stranice razne stvari, no u svakom slučaju od Facebooka ne dobi niti centa.

Nasuprot tome, Facebook na Vin Dieselu i njegovim korisnicima ostvaruje milijune dolara zarade.

Odlučio sam stoga da sa grupom prijatelja preselim na novu društvenu mrežu TSU . Ta društena mreža isplaćuje 90% zarade koju ostvari svojim korisnicima. Registrirajte ovdje: https://www.tsu.co/covjekdavor

Više informacija i video na našem jeziku potražite na mom TSU profilu.

Iskoristite TSU kako bi nove ljude BRZO JEFTINO I LAKO upoznali sa vašom glavnom ponudom!

Davor Trninić

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey