Fb - fan page (linkovi ne radi ka web sajtu)

Kao i sto sam naslov kaze, imam problem javlja mi se dosta citatelja da web sajt ne mogu da otvoreno ukoliko su na facebooku (koristeci facebook preko app-a android IOS) i idu na moj fan page, kliknu na link, ali ih vrati sa linka ponovo na fan page kao neka redirekcija sa porukom (Page can’t be loaded), jel neko moze da mi kaze do cega je? I meni licno ne dozvoljava dok druge linkove na drugim fan page stranicama koje sam lajkao uredno citam preko fb-a (dozvoli da kliknem i odem na link). Jel se nekome to desavalo i kako to popraviti?

ljudi postavio sam na jos par mjesta ovo pitanje, jel moguce da niko se nije sa ovim susreo? Gubim dosta posjete…jer ih poslije klika na “Link” vraca…ponovo na fb…

Novi domen ili re-direct?

@Dimi3je domena je stara 3 godine, normalno je sve radilo samo se odjednom…to pocelo desavati ne svima, ali mnogima, takodjer radi sa PC-a sa telefna ne radi kad se klikne na link…nema re-directa nit je nova domena…hvala drugar sto si se javio :slight_smile:

Nemoj misliti da skupljam postove ili nesto, vec i sam radim sa FBom i desava se… Ja radim redirect sa pretty link pluginom i izbegavam blok fb-a… Nisam znao da je 3 godien stara… Jel si probao da cimas fb?

nisam ih cimao da budem iskren :slight_smile: mozda probam to uraditi. sto se tice koristim goo.gl za skracivanje linkova…bas mi nejasno a hendlam sa 10-tak fan page stranica i samo mi se na jednoj desava to.

domen označen kao spam? pošalji link u pp postaviću na nekoj svojoj stranici i probaću

@dtip evo jesam postavio sam na jednu od svojih stranica drugih i fakat taj domen (linkovi) ne idu na odrediste nego se vrate na fb dakle domena mi je oznacena kao spam, a jedan je lokalni portal stavise placamo i oglase za vijesti…nevjerovatno, kako da rijesim taj problem? ali privatno kad kolegama saljem link kroz poruku ok je nema problema…hvala ti dtip jos jednom :slight_smile:

EDIT: ali to se samo desava ako se klika iz aplikacije odnosno preko telefona preko destkopa nema ni upozorenje nit bilo sta da je na spam listi to me buni malo.

Evo kacio sam druge linkove (sa drugim domenama) i radi sve ko flak, dakle do domene je…kako da skinem ljudi to sa spama? Ne rzumijem zasto je spam a stalno placam reklame…regularno

Meni izgleda sve regularno…Samo kontaktiraj support i verujem da ce sve biti sredjeno…siguran sam da će ga maknuti sa spam liste (ako je uopšte na njoj - pošto vidim da je preko desktopa sve regularno)

Koji je najbolji nacin da ih kontaktiram po tebi…hvala unaprijed…

Pokusaj provuci link kroz facebook debugger mozda pomogne…

Jesam i opet nista, kontaktirao sam ih putem emaila :slight_smile: