FB IA od 0 do uspeha za 6 meseci. Bez placanja reklama Facebooku

@BigTruck Hvala na savetima. Zahvaljujuci tebi su mnogi tek culi i krenuli sa FB IA a danas su ucenici bolji od ucetilja. Takvo vreme doslo.

@FantomSlobode Postoje na stotine stranica sa istim nazivom, sto nebi postojala i 101 ? Drago mi je da sada znam ko uzima lepu lovu sa stranicom koju sam kopirao, gde si bio do sada da podelis sa ljudima ovde na forumu da i oni zarade nesto ? Ti takodje kopiras clanke sa jednog sajta i objavljujes ih kao tvoje, pa o tome ne pricas. Ja sa platom koju imam ovde u Austriji mogao bih za 4-5 meseci da preletim tvoju stranicu po pitanju fanova i svega, no meni to nije potrebno, otvorio sam ovu temu i stranice sa radoznaloscu i cisto da vidim moze li se bez ulaganja postici uspeh. Ne kazem da kasnije necu zaradjivati mozda neki dolar, ali sad mi $ nisu prioritet niti potrebni.

Ja da sam zeleo nesto da sakrijem, nebih stavio sliku profilnu koju sam stavio na ovom forumu. Toliko o tome. :slight_smile:

nigdje nisam rekao da si moju stranicu kopirao, verified pages njih i ne možeš na taj tvoj način iskopirati, ali možeš zaspamovati, što si ti par dana i radio (bilo je strašno iritirajuće, na svakoj objavi tvoj spam komentar) dok nisi dobio ban, pokušaj se sjetiti ako je to ikako moguće zbog toga što ni sam ne znaš koje si sve stranice spamovao na taj krajnje derogativan način

Ne zelim ulaziti u raspravu sa doticnom osobom gore. Ko zeli, neka me prati ko ne zeli srecan put. :slight_smile:

1 Like

Kako napreduju stranice?

Jel mi mozes reci sta oglasavati na facebooku kad se radi IA? to mi malo nije jasno a nov sa
Da li stranicu? ili postove sa linkovima? ili slike interesantne?

@hzg Napreduju odlicno, stime da sam krenuo sa malo placanje reklama facebooku. Jedna stranica se posebno izdvaja i bliži se broju od 10k fanova. :slight_smile:

@FantomSlobode nam moze potvrditi da moje kopirane stranice idu lepo, zar ne Fantome? :smiley:

@mikiki Boostujes post i onda saljes pozivnice da ljudi lajkuju stranicu. :slight_smile:

@Aleksandar.Innsbruck kako napreduje projekat?

1 Like

@Aleksandar.Innsbruck ima li nekih novosti kako napreduje ovaj tvoj plan, nešo u zadnje vrijeme se ne javljas, da nije sta zapelo kod facebooka,

1 Like

Stranice napreduju odlicno. Iz dana u dan dolazi sve vise fanova sto bi smo rekli natural. :smiley: Da dodam da trenutno radim sa ukupno 10 stranica iste tematike. Sve 10 stranice su zakazane objave/slike za narednih par meseci. Ljudi odlicno reaguju, plasiram im ono sto vole, sto je tema mojih stranica. Bice tamo u Martu update ovde kako sta napreduje i do kojih cifara sam stigao, do tada sam OFF na ovoj temi. :wink:

1 Like

Pozdrav drustvo kakvo je stanje kod vas od pocetka ove godine sto se tice CPM-a?

Kakve veze ima CPM sa ovom temom, svasta…

1 Like

Toliko lose da cu vjerovatno pauzirati januar

Zarada je loša zadnjih mjesec dana pa u novembru zarada bila i 80-100 $ dnevno i počela padat na 50, pa na 30 i danas jedva 20 dnevno. Javio sam se na podršku i ovako su odg:

Thanks for contacting Facebook.

Please note that our Estimated Revenue tool is not exact and is based on estimated clicks and impressions. While it will give you a close estimate, it shouldn’t be relied on for exact revenue amounts.

In order to calculate your current balance, please look at your daily and payout reports via our payments API:

developers.facebook.com/docs/audience-network/reporting-api

You can download daily reports for the previous 45 days.

Please let me know if you have any other questions.

Thanks,