FB likeovi vs. ne Likeovi

Imam stranicu 80k, no stavim sliku pa samo 1/2likea, dok neke stranice slicnog karaktera koje imaju 30k kad stave istu sliku , po slici imaju preko 1000 likeova i bar 50 komentara.

Probo i vrijeme postanja slike, i kad najvise ljudi gledaju ali nista.

Koji je problem?

koliko dugo nisi objavljivao nista na stranici?

Ma dnevno se objavljuje po 3 do 10 slika…neke imaju poglede i likeove a neke 1 ili 2 likeova.

pa kad si poceo da objavljujes, jesi li kupio stranicu ili sta

Objavljuje se vec 2 godine i tu sam imao nekih 15k, nakon, nedavno, sam kupio par pa ih pospojio, pa sad imam 80k
vise mi je bilo likeova sa 15k nego sad?!

Ma fb reze reach, tako da ako se ne reklamiras nista od posjeta. Stalne i kvalitetne posjete jedino imaju velike, poznate authority stranice na koje posjetitelji odlaze svaki dan da vide sta se novo objavilo…ostali love u blatu koje je fb zakuhao.

Pa, cak se i reklamiram, reachhovi su mi super, 1-2k po slici, recimo stavim nagradnu igru placanje cca 2usa dan i imam reach 100k po igri, no nije u tome ni problem, reach mi onako nevazan, vec nema likeova po slici,
ono reach 1k pa 1 lajk na slici, e to me zbunjuje…

Neke stranice sa duplo manje ljudi, ne placaju fejsu nista imaju 1k likeova po slici bez pardona.

Hm,…

ja na 30k lajkova imam 10-15 lajkova po postu, ne slici ili videu već postu … ali je publika ta koja voli taj sadržaj … nije fora samo skupiti lajkove, treba ljude zanimati ta stranica što su lajkovali

Masis mozda objave. Gledaj da objavljavljujes slicne postove kao sto su ti na koje reaguje publika.

Ovo mi je bas malo za taj broj lajkova na stranici, koliki ti bude reach i koliko ti ljudi klkne na link ukoliko uopste objavljujes linkove koji vode ka web stranicama?

Populacija je gore onih ljudi koje zanima sta objavljujem. Nemam pojma,…