FB stranica - iznajmljivanje ili nesto drugo?

Imam Facebook stranicu koju sam napravio 23. avgusta znaci malo jace od 2 mjeseca i vec sam skupio 18,5k followera i imam odlican reach, lajkove i stranica je aktivna.

Evo i link: https://www.facebook.com/Dnevna-Doza-Švercera-102214121154152/

Sta je po vama u ovom trenutku najbolje da uradim s nje da je iznajmim ili nesto drugo. Stranica u 3-4 dana nekada i manje dobija novih 1k followera i raste solidno i mislim da ce do marta, aprila biti na brojci od cca 50k.

Nadam se da nije problem sto sam novi clan i sto odma otvaram temu. Pozz.

I da zelim jos da dodam da su svi followeri organski tj, nisam placao reklame ni Facebooku niti nekom drugom, znaci sve su ljudi samovoljno dosli na stranicu.

Imaš li prijava zbog ovih videa, nisu svi tvoji, a vidim da ih reuploadaš.

FB najviše protežira video sadržaje tako da nije niti čudan tako brzi uspon.

Nemam prijava, objavljujem video zapise za koje me nece niko prijaviti zbog copyrighta.

Kako nece ovaj ti snima za youtube, a ti si uzeo naziv stranice na njegov fazon i njegove klipove

Ja sam već 20 godina “online” i tačno vidim šta je na stvari … zato i pitam za sva ova videa.

O ideji ne bih, jer je sva topla voda već izmišljena, tako da kopiranja slučajnog ili namjernog uvijek ima.

A fakticki cisto sumnjam da ce mu ukinuti stranicu radi ovog, ali na osnovu toga je i prikpljeno zato i ide ovako organski, kad se taj pojavio i kad su njegovi klipovi otisli viralno.

Covjek vise ne objavljuje i jaca je moja stranica nego njegov kanal. 80% videa na stranici nije njegovo.

Sad evo vidim 20.9 k ima pretplatnika na Youtube a zadnji video prije 2 sedmice, a kazem ti jedino ti on mozda moze stvoriti problem.

Ali svakako ne mozes porediti tu stranicu sa youtube kanalom i da kazes jaca je. Na tome mozes zaraditi po linku 0.05$. A on po videu sigurno da dosta vise zarade :wink:

Moze li adminstrator obrisati temu? Hvala.

Može sad admin skočit’ i u rijeku? ‘Prošvercao’ si dovoljno? :grinning: :o:

Pozdrav, Tražim Facebook stranice da iznajmim, može jedna, a može i set stranica. Stranice bi trebalo da budu korišćene i da nisu mrtve (Imaju ok reach). Trebalo bi da budu za teritoriju Srbije.

Ponude mi možete pisati ovde u Inbox.

Imam 60 stranica domaci

koliko lajkova sve zajedno i odakle

1.5m fanova domaca publika

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey