Fejs večeras šteka (16.01.18) ?!

Pozdrav

primjetio sam večeras da fejs neš šteka.
Ne prikazuje mi objave piše: Trenutno nema više objava koje se mogu prikazati.
i slično.

Jel to neki bug ili što se dešava ?

Rade na NewsFeedu, refaktotiraju ga, miču objave stranica i tako tih stvari. Bilo je negdje članaka na netu o tome

Meni su super teme kad Face zašteka na “par minuta” i kad nastane panika.

4 Likeova

Radi dobro nema problema

Rekao sam - cim zasteka FB, biti ce neki novi update i opasti ce reach…

I ja primjetim da malo “cupka” :slight_smile:

Stranica do juce ful aktivna 62k ljudi, danas prosecan reach ispod 1k…Nikakvo navodjenje ljidi ne radim, nista nelegalno, nema linkova ali reach mizerija…To mi je jedina stranica vredna pomena koju sam ostavio. Za nju znam da cu lako da je prodam jer su top zemlje, a kako vidim i ona ce na tender :grinning:
Ovakav reach mi je na klipovima, a na njima je uvek bio odlican reach. Doduse imam jos dve manje stranice ali tamo je sve ok.

Ma što smo štekali sa fb-om…štekali smo…
Sad će Mark da nam ga ušteka muški…

4 Likeova

Što ako mi news feed ne proradi do ujutro? Kaj da radim?

4 Likeova

Ja kad sam kmecao, i pljuvao tu pohlepnu lesinu, pola ih je govorilo ja sam kriv :smiley:

Nemanja, ja gdje sam editor na stranici od 110k, super aktivna stranic, ima reach po slici 2k ovih par dana …Mene sutra kad odblokiraju, mislim da mi na stranicama nece prelaziti reach 20 haha…

meni šteka komplet provajder … a u subotu niko u gradu nije imao interneta 2 sata … a čujem i šire

moram malo offtopic da se požalim hahahah

2 Likeova

Znam kako ti je. Kod mene rade na elektrodistributivnoj mreži, tako da je reach mrak :smiley:

2 Likeova