"Finalised earnings" puno manji od "Estimated earnings"

Danas mi je google izračunao koliko sam zaradio prošli mjesec i ispalo je da je to nekih 15% manje nego u “estimated earnings” za taj mjesec. Dosad mi je uvijek Google malo smanjivao procijenjenu zaradu, ali je to bilo za oko 1%. A evo, za 8-i mjesec je to jako veliki iznos…

Jel ima još netko takav slučaj?

19eura manje, ovo je jos dobro, jednom sam imao 45 manje…

sad vec zadnjih 5 mjeseci najmanje 15 eura svaki mjesec imam manje…

idu mi sad vec polako na zivce…

Koliko sa ja skužio to više zaradiš to ti više skinu.

istina, al stvarno pretjeruju…

koliko ti je to u postotku da ti skinu? jer ako ti 15eura skinu na zaradu od 1000 eura nije puno ali ako je to na zaradu od 100 eura je puno…
evo meni skinuli 15%, dosta zaradjujem i adsense mi je glavni izvor zarade pa me to itekako pogodilo…

[quote=“gregor0306”]koliko ti je to u postotku da ti skinu? jer ako ti 15eura skinu na zaradu od 1000 eura nije puno ali ako je to na zaradu od 100 eura je puno…
evo meni skinuli 15%, dosta zaradjujem i adsense mi je glavni izvor zarade pa me to itekako pogodilo…[/quote]

Ko zna kako zaradjujes i kako su ti oglasi postavljeni ( mozda navode korisnike na klik ) i sta se tu zbiva znaci mora da ima nesto… Najveci cek koji sam ja isplatio je 3400 e i samo je skinuto 2.5 e isplacivao sam ih 5-6 oko 1000 e i isto oko 1 e su mi skidali nikad vise tako da do vas je to nesto :wink:

Meni su skidali od jednog eura pa sve do pedeset eura - svaki put što veća zarada više skinu.

Bez obzira na iznos zarade (a iznos je bio u velikom rasponu) uvijek mi je skidano oko 1%. Nikad više od toga. Možda je bitno napomenuti da je moj promet na sjatovima gdje imam adsense 90% i više sa gugla pa bi mi bilo malo čudno da svoj promet u biti ne cijene.

A to skidanje zarade mogu objasniti samo glitchevima u njihovom sustavu jer sam imao prilike vidjeti recimo klikove na sajtovima za domaću publiku od 1 euro pa i više koji su kasnije brisani. Pošto ne vjerujem da je netko bidao toliku cifru za neki keyword koji se nalazi na recimo ex-yu sajtovima sa igrama brijem da je taj oglas “pobjegao” kroz guglov geo targeting pa su ga naknadno brisali.

Meni redovno skinu 50-60 eura.

Da i meni se cini da su u zadnje vrijeme povecali postotak razlike.

meni su skinuli 140 eura. Ono što mi je glupo u toj priči je da nemaju nikavu podršku gdje bih mogao pitati zašto su to napravili. Ako je neki problem s mojim stranicama trebali bi mi javiti pa da znam. Prošli mjesec su mi skinuli samo 10 eura, a u međuvremenu nisam nista mijenjao na stranicama.

meni na zaradu od 100 e svaki mjesec skinu 5…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja