Firefox mi siluje CPU

[quote=“gregor0306”]Sto se tice flasha, kod mene je uvijek dobrodosao plug-in flashblocker. Ne samo da mi browser radi brze nego i nema distrakcije zbog hordi bannera koje prijete sa svih strana…
[/quote]

Eto o tome ja pričam. Svako tehnologija koja se može proširiti sa plug-inovima (bili pro ili contra) je super. Od frameworka do hardware, ali najveća mana flash playera je što je plug-in.:rotfl:

[quote=“mrcina”]Ne znam ni sam :smiley:

Jednostavno kad otvorim neki drugi browser, sve mi nekak čudno, ko da nisam na svom kompu :D[/quote]

Bas to. :smiley:

Bio sam na Operi … pa mi nije bas odgovarala. Bio sam na Safariju … pa mi nije odgovarao. Bio sam i na Chromu pa mi isto nije odgovarao. FF mi jednostavno najvise odgovara, najugodniji je za raditi, iako ima nekih nedostataka.

Ovo prekomjerno sisanje resursa nakon nekog vremena od strane firefoxa (task manager - processes) ja sam primjetio na Visti, dok na XP-u nemam tih problema. S toga ne znam ima li kakve veze OS sa tom temom :neznam:

Ja sam ga primjetio i na XP-u i na Visti.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja