Firefox - prikaz verzije programa

Koristim Firefox 3.6.

Kad odem na Youtube, kaže mi da imam stari browser i da si skinem novi.
“Od 13. března již nebudeme podporovat váš prohlížeč…”

Na
http://www.supportdetails.com/
mi kaže da imam "Web Browser: Firefox 2.0.0.14 " :mda:

Zašto Firefox laže o svojoj verziji i kako to popraviti?

Najnovija verzija Firefoxa je tu negdje oko 3.5.8 (to je moja verzija), dok je kod tebe 2. Tu trazi odgovor.

P.S

Provjeri na nekom drugom mjestu koja ti je verzija Firefoxa, a ako ti pokaze isto onda download-uj novi Firefox ili stari ponovo instaliraj.

Samo treba malo čitati.

Greška je kod skripte. Upravo sam složio 3.6. i radi sve i prikazuje da je 3.6.

Možda sam trebao još spomenuti da koristim dva Firefoxa, jedan na hrvatskom i jedan na češkom jeziku.
Na Pomoć -> O Mozila Firefox, piše “inačica 3.6”, odnosno “verze 3.6”, dakle oba su 3.6.

Za oba mi YouTube javlja da imam zastarjeli browser i za oba mi support details javlja da su verzija 2.

Morat ću to ispitati kad se vratim doma…

User agent stringovi su:

Agent: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; hr; rv:1.9.2) Gecko/20100115 Firefox/2.0.0.14;MEGAUPLOAD 1.0 GTB6

Agent: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; cs; rv:1.9.2) Gecko/20100115 Firefox/2.0.0.14;MEGAUPLOAD 1.0 GTB6

Dakle:
Gecko engine build date: 2010.01.15.
browser signature: Firefox 2.0.0.14
WTF MEGAUPLOAD?

Kad se već dopisujem sam sa sobom :krele: , evo da sam sebi dam rješenje:

upisati about:config u address bar
upisati useragent pod "Filter"
desni klik na general.useragent.extra.firefox i klik na “Poništi”, odnosno “Obnovit”

i gle čuda, Firefox/2.0.0.14;MEGAUPLOAD 1.0 se pretvori u Firefox/3.6

Plješčem sam sebi :bljesak:

Od kada imam Firefox 3.6 često se događa da nakon što ga ugasim pa ga želim ponovo upaliti kaže da je već pokrenut pa moram u Start Task Manager, ga ugasiti. Može li se to srediti da se ne događa?

možeš jedino CTRL+ALT+DEL, pa na taskmanageru processes tab pa onda killaš firefox.exe …
(delete ili desni klik pa end process)

[quote=“Kečko”]možeš jedino CTRL+ALT+DEL, pa na taskmanageru processes tab pa onda killaš firefox.exe …
(delete ili desni klik pa end process)[/quote]

Pa to i radim, samo me sekira. Zato mislim da ću koristiti Chrome, nisam ni znao da ima toliko ekstenzija. :doki:
Xmarks mi je prenio sve iz Firefoxa, a sad proučavam što još ima. Ako imate neku ekstenziju za preporučiti, samo dajte.

To se dogadja zato jer se proces jos vrti u pozadini neko vrijeme (glupa greska u biti), vjerovatno si s svojom bazom nesto radi. Uglavnom, pricekas jos malo i trebalo bi to zavrsiti.

Kad sam prije godinu dana poceo koristiti chrome svi su bili skepticni no kako vrijeme prolazi chrome preglednik je sve rasireniji i sve ga vise ljudi koristi…

A sto se tice mozille ako pricekas 5 sekundi prije nego ga ponovo otvoris nece ti se to desavati…
razlog nije zatvorio sve procese koji su bili aktivni

Od kad sam prešao na Mozillu 3.6 često se ruši… Ima još netko da mu se to događa?

Kao alternativu koristim Chrome ili Operu, ali Mozilla mi je još uvijek no1 zbog dodataka…

pa sad ti i chrome ima već sve moguće dodatke…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja