Fiskalizacija PHP

Pozdrav kolege,

da li netko ima ideju/rješenje/polurješenje kako implementirati potpisivanje xml-a, dodavanje SOAP omotnice i slanje na CIS?

Našao sam nekoliko frameworka za potpisivanje xml-a ali nisam uspio napraviti ništa konkretno osim potpisivanja na localhostu sa exe frameweworkom fiskazilacija.codeplex i otvaranjem batch file-a na localhostu exec funkcijom, međutim i tu moram još nekoliko sitnica doraditi da bude funkcionalno.

Koliko čujem, PHP podržava rad s CIS-om, tvrtka iz Čakovca je napravila rješenje koje nije za prodaju zasebno.

Više detalja?

Imamo dvi teme otvorene na ovu temu.

http://www.webmajstori.net/forum/39764-fiskalizacija-blagajne

Čudno kako nema interesanata. Pa nije valjda da nitko ne radi na fikalizaciji.

[quote=“fiskalna”]Pozdrav kolege,

da li netko ima ideju/rješenje/polurješenje kako implementirati potpisivanje xml-a, dodavanje SOAP omotnice i slanje na CIS?

Našao sam nekoliko frameworka za potpisivanje xml-a ali nisam uspio napraviti ništa konkretno osim potpisivanja na localhostu sa exe frameweworkom fiskazilacija.codeplex i otvaranjem batch file-a na localhostu exec funkcijom, međutim i tu moram još nekoliko sitnica doraditi da bude funkcionalno.

Koliko čujem, PHP podržava rad s CIS-om, tvrtka iz Čakovca je napravila rješenje koje nije za prodaju zasebno.[/quote]

Ja sam odgovorio već pred jedan tjedan ali je admin iz moje poruke napravio novu temu. Napravio sam fiskalizaciju u javi za OpenBravo i sve dobro funkcionira, sljedeći tjedan ću raditi za php POS aplikaciju, tj. da php aplikacija poziva java funkcije preko php-java. Slobodno pitaj ako te šta zanima…

Evo uspio sam i spojiti da PHP poziva Java klase pomoću Java/PHP bridge, na XAMPP-u
link: PHP/Java Bridge
Znači može se spojiti. Imam sve potrebne klase za fiskalizaciju u Javi, koje sam ja napisao(ništa gotovo nisam koristio), ako je netko zainteresiran javite se…

Pozz
Ako ista mrzim , to je kad nesto napisem, pa mi to forum ne objavi, vec moram ispocetka pisat.

ovo sam mislija:
gleda sam ovaj java bridge i kaze da je 50x brzi od SOAP-a. posto je ta informacija relativna, da li je u nasem slucaju fiskalizacije bitna ili tih 50x ne znaci nista ako se radi o milisekundama.
Fico, ako mozeš poslat tu java klasu sta si napravio, da je mozemo istestirat, bio bih ti jako zahvalan.

fico, bio bih ti zahvalan da se javis sa nekim brojem da te osobno kontaktiram, mislim da cemo se brze dogovoriti negopisanjem. a imam par nejasnoća. pozdrav. [email protected]

Imam POS Unicenta, koja je prerađeni Openbravo. Zanima me da li se može nekako dobiti taj dodatak za fiskalizaciju ili makar link na temu u forumu (nisam pronašao u searchu)?

Hvala

http://www.webmajstori.net/forum/40278-opensource-pos-s-fiskalizacijom-u-javi

Pozdrav, u suradnji s jednom firmom iz Varaždina razvili smo kvalitetno rješenje za fiskalizaciju na php platformi u obliku PHP klase, ne koristimo nikakve vanjske library-e. Maksimalno optimizirano za brzinu i pouzdanost. Slobodno se javite na email ako imate kakvih pitanja.

Evo i opensource rjesenja, ja sam autor, primam feature requestove, nije garantirano da cu ih implementirati.

Upravo odradio mali refaktoring

Hvala najljepša!

Nadao sam se da će netko napraviti open source rješenje za PHP, kad već država nije napravila takvo nešto (a trebali su).
Malo kasnije ću testirati pa se javim…