Fiverr - korisno ili ne

Pre dve godine, kada sam poceo sa pravljenjem sajtova, koristio sam Fiverr za gradnju linkova i postigao solidne rezultate. Da li postoji neki dobar Fiverr SEO gig koji moze rangirati stranicu? Kakva su vasa iskustva? Mnogi strucnjaci i “strucnjaci” kazu da za 5 dolara ne mozes dobiti kvalitetan link, ali kada trazim neku SEO firmu oni nude isto to po stostruko vecoj ceni. U cemu je stvar?

Velika firma outsorca na fiverru, a stvar je ako imas puno novca onda platis firmi, ako nemas onda kupis na fiverru.

kolko para toliko muzike, na fiveru ces dobit smece od linkova ‘‘spam’’ koji ti mozda i digne stranicu malo vremena a onda kad ti G lupi ban i kad bude refresh pande i pingvina nece te biti u top 500. Slicna situacije je i sa vecinom firmi i seo strucnjaka koji su strucni samo za uzeti pare a rezultate niko ne garantuje. Ako planiras nesto ozbiljno i stranicu koja ce ti donositi zaradu dugo potrudi se da istrazis svoju nisu kad god mozes dodaji novi sadrzaj i pravi manualno linkove, tu i tamo potrosi na neki kvalitetan link ali i to vise nije sigurno jer prodaju sve i svasta i samo lazu bas svi :slight_smile:

Upravo sam primio jedan izvestaj od lika koji radi GSA kampanje. ovi backlinkovi su totalno wtf. Sa druge strane, preporucio bih fiverr za guest postove, ima jako dobrih high PA DA sajtova za guest post. Samo odvojite par sati za pisanje kvalitetnog clanka. Amazon sajt koji imam je uz pomoc par guest postova skocio sa 80-og na 30-to mesto.

Nije svejedno koga izabrati na Fiverru, naravno. Netko će napraviti dobar posao (valjda), a netko drugi - neće. :frowning: Stvar je u tome da firme, ako već rade sa ljudima sa Fiverra, tada vjerojatno već i znaju kome se obraćaju.

Mišljenja sam da je mnogo povoljnije (jeftinije) to sam zaključiti testirajući uslugu sa Fiverra na svojim domenama. :blush:

Nevezano za Fiverr, ali sam tamo nasao - da li je bolje naruciti 5 guest postova sa PA/DA izmedju 30 i 35, ili jedan guest post sa PA/DA - 50/90? Da li je moguce da su ovi pokazatelji fake?